İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kastamonu'da Polise hain saldırı

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kastamonuda polis aracına yapılan hain saldırıda bir Polisimiz Şehit olmuş, Bir Polisimiz ağır yaralanmıştır.

Bu o.... çocuklarına iyilik yapmayacaksın arkadaş. ..... gitsinler kuzey ıraka. Bu vatanın adı Türkiye dir.Bunu değiştirmeye kimsenin gücü yetmez. Sizlerin bi tarafları kalktı. Ama inmesi yakındır. Allah hepiminizin belasını verecektir. Daha ağzıma söyleyecek çok şey geliyor ama burası yeri değil..

Şehit olan Polisimize Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı , yaralı Polisimizede acil şifalar diliyorum..

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
şimdi şu konuya deyinmek istiyorum öncelikle bunu yapanların Allah belasını versin Allahından bulsunlar, yapılan saldırı pkk tarafındanmı yapılmış ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
şimdi şu konuya deyinmek istiyorum öncelikle bunu yapanların Allah belasını versin Allahından bulsunlar, yapılan saldırı pkk tarafındanmı yapılmış ?

Eylemi TİKKO destekli PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ileri sürüldü. PKK'lı 'Munzur' ve 'Zerzan' kod adlı teröristlerin TİKKO militanlarıyla Sinop'un Gerze İlçesi'nde jandarmaya, Boyabat İlçesi'nde polise yönelik eylemler yapmıştı.

Kaynak

Başka kim yapacakki? Alayı şerefsiz olan kaç tane terör örgütü var?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aklıma ilk gelen, şu espiri oldu.
Dikkat! Taş düşebilir! Ayı Çıkabilir!

Allah Rahmet Eylesin.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Aklıma ilk gelen, şu espiri oldu.
Dikkat! Taş düşebilir! Ayı Çıkabilir!

Allah Rahmet Eylesin.

Hocam bence espri yapılacak bir konu değil. Bizim yüreğimiz yanıyor. Artık dur demenin vakti geldide geçiyor. Daha kaç tane evlat feda edicez bu şerefsizlere

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Hepsi siyasi oyun ve buna göz yumanlar utansınlar bu kadar milletin, şehidin ahını alıyorlar toprak kabul etmeyecek bunları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5