İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kategori Gizleme

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu sefer merhaba ile değil İyi geceler ile başlıyorum bu geceki soruma :)
Varmıdır acaba İnternet dünyasında benim kadar araştıran, soran ve merak eden :) Artık son aşamalarım kaldı kendi sayfamıda yayına sokma zamanım geldide geçiyor :) Ancak 2 tane sorum var üstad'lara :) Diyelimki resimdeki temayı kullanıyorum. Kategoriler'i bileşenlerden aktif ettim ancak kategorilerdeki kim kimdir'in gözükmesini istemiyorum. Bunun için ne yapmalıyım ? Ve diğer ikinci yani son soruma gelirsem kategoriler gibi bir bileşen oluşturulabilirmi eklenti olarak ? Yani şu şekilde açayım konuyu. Kategoriler adını bileşenlerden Satılık diye kaydetmiş olayım ve satılık ile ilgili kategoriler o widgette gösterlecek ayrıyetten birde kiralık diyerekten bir kategori oluştursam ve altında sadece kiralıkları göstersem. Bu mümkünmüdür? Yani kısaca satılıkta istedğim kategoriyi, kiralıkta istediğim kategoriyi göstermem mümkünmü? Birinci sorumu hatırlarsınız gizleme ile ilgiliydi acaba diyorum buna özel bir eklenti varmıdır ? Var ise hem ikinci bir kategori alanım olur ve birinden gizlediğim kategoriyi diğer alanda kullanabilirim :) umarım anlatabilmişimdir. Niye satılık kiralık dedim bilmiyorum ama şu daha açık olabilir: Wordpress Dizi Siteleri. Kategoriler hem dizi widgetinde hem film widgetinde gösteriliyor. Umarım anlatabildim :) Hayırlı geceleeer :)

Resim:
13796.jpg

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Kategori seçerken özel bağlantı alanını işaretle yeter :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5