İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kategori oluşturma Yardım

emlak21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar
Kategori, Altkategori, il, ilçe ve verilerin sayfalanması gibi SQL sorguları ve link mantığını yapamadım, veritabanım ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibi bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.
Saygılar.

kategori

- id ------ kategori_adi ------ kategori_id

kategori_alt

- id ------ ana_kategori ------ alt_kategori ------ alt_kategori_id

iller

- id ------ sehir

ilceler

- id ------ ilce ------ sehir

ilanlar

- id ------ kategori_adi ------ alt_kategori ------- oda ------ salon ------- m2 ------ il ------ ilce

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sordugun soru başlı başına detay. Hem sql sorguları hemde veritabanı yapısı olarak ayrı ayrı anlatılacak bir şey. Ve bunu sağlıklı anlatacak biri çıkarmı bilmem. Şahsen çok uzun olmasa anlatırımda nerden başlarım onu bilmiyorum :)
Bence sen önce aspindir.com sitesinden sınırsız kategori adında bir script indir. Ya da google da tonla makale var bu isimde. Onlara bakarak bir kaç adım atlaki takıldıgın yerde yardım edebilelim.

emlak21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar
Kategori sistemini kendim yaptım.
Gösterdiğiniz ilgiden dolayı Teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5