İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kategori Sponsorluğu

Fikriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    17

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Büyük webmaster sitelerinde Vbullettin 4.0'da özellikle Kategorilere sponsor eklendiğini gördüm. Karşılıklı ortaklık programı çerçevesinde Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi Veteknoloji "Teknoloji Haberleri" kategorisine sponsor olabiliriz.

İyinet forumlarının kaliteli ve kurumsal olduğunu düşündüğümüzden haberlerimizin yayınlanmasından büyük bir sevinç duyarız.

İyinet'e yapacağımız: Full metin rss verilerek vbullettin rss bot ile haberler anında iyinet.com'da full resimli ve metinli olarak yayımlanacaktır. Sade ve temiz haber içeriğimiz mevcuttur. Olumlu olursa İyinet ortaklık anlamında bizle çalışan ilk site olma özelliğini taşıyacaktır.

Kategoriler: İnternet
altmenuline.gif
Yazılım&Oyun
altmenuline.gif
Donanım&Elektronik
altmenuline.gif
Cep Telefonu
altmenuline.gif
Görüntü Teknolojileri
altmenuline.gif
Uzay
altmenuline.gif
Otomobil
altmenuline.gif
Sağlık
altmenuline.gif
Teknoloji&Bilim
altmenuline.gif
Kurumsal
altmenuline.gif
Download

( haber kategorilerimizin ayrı ayrı rssde mevcuttur. İstenirse Teknoloji Haberlerine alt bölümde eklenebilir )

İstediklerimiz: RSS botun attığı haberlerde kaynak link olması ve Kategoriye "Sponspor Veteknoloji" yazılmasıdır.

Bu bir karşılıklı ortaklık önerisidir. Örnek olması açısından yazılmıştır. Konuya anket eklenmiştir. Ayrıntılar ve Karşılıklı kullanım koşulları PM ile ilgililerle ayrı olarak tabiki görüşülecektir.

Saygılarımla
Veteknoloji.com

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bir botun attığı haberler forumda yalnızca şişkinlik yaratmaktan öteye gitmeyecektir.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
bir botun attığı haberler forumda yalnızca şişkinlik yaratmaktan öteye gitmeyecektir.

Şişkinlik derken açık olarak anlatırmısınız. Olumsuz yönlerini merak ediyoruz. Örnekleri diğer sitelerde mevcut. Ama farkındaysanız diğer sitelerde haberler kısa metinler halinde veriliyor. Biz full metin vererek ilki gerçekleştireceğiz. Ayrıca 1 bot 1 kullanıcı ile eşdeğerdir. Şişkinlik felan yaratmaz. Çünkü kategorilere istenirse otomatik geçmişi temizle özelliği eklenerek 1 ay öncesi haberler otomatik silinebilir. :) Ayrıca önbellek ve diğer ayarları saymıyorum.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben belki eski kafalıyım forum bence forum olarak kalmalı şu anki fikrim bu belki sizin çalışmanızı ilerde devamlı takip edebilirim ama vb forumdaki her boş mesaj bizim siteye daha yavaş bağlanmamıza neden oluyormuş gibime geliyor.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
ben belki eski kafalıyım forum bence forum olarak kalmalı şu anki fikrim bu belki sizin çalışmanızı ilerde devamlı takip edebilirim ama vb forumdaki her boş mesaj bizim siteye daha yavaş bağlanmamıza neden oluyormuş gibime geliyor.

Diğer önerileri / olumsuz cevapları okumak için bu size vereceğim son yanıt olacağı için kusura bakmayınız. Birincisi atılan konular hiç bir zaman boş değildir. Son güncel teknoloji haberleri inanın geyik ve muhabbet bölümünden daha önemli mesajlardır. " Daha yavaş bağlanma " cevabınıza şu anlık bir yorum göndermek istemiyorum. :)

T

trgy

Misafir
Tatil yaptım bitti artık hız ve çalışma zamanı. Tüm kategorileri düzene sokacağım en kısa sürede. :)

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Sisteme Eklenmiştir. Şimdiden Teknoloji ile iyi Bağlantılar. :)

T

trgy

Misafir
iyinet için de iyi oldu. sürekli güncel kalacak forum.

yeni mesajlarda çıkmaması olayını ayarlıyabilir miyiz bilmiyorum ama bakayım bi yapabilecek miyiz.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Resimden sonra bir satır aşağıya inse keşke. Güzel uygulama ama..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5