İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Katliama hayir!!

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.carrusca.com son günlerde heryerde haber olan 3,4 gün de 100.000'e yakın tekil ziyaretçi alan Galatasaraylı futbolcu ile ilgili site, arkadaşımdan rica ettim hemen ana sayfasını değiştirdi 30 saniye yönlendirme koydu. Bende bir kaç tane geniş kitleye hitap eden siteme aynı şeyi yapıcam, ve biz burada sıcacık evimizden rahat rahat bu satırları yazarken unutmayın ki lübnan, filistin veya neresi olursa olsun ilk füze düşmeden sadece 5 dakika önce onlarda rahat rahat oturuyorlardı evlerinde.. Ne zaman ne olacağı belli olmaz, lütfen maddi manevi yardımlarımızla destekleyelim bu kampanyayı..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen Paylaş! olarak siteyi kapatmadık, fakat yabancı ziyaretçilere (Adsense ile dönüşümlü olarak) aşağıdaki banneri göstermekteyiz.

stopwar.gif

Ayrıca Türk ziyaretçiler için de yine dönüşümlü olarak Deniz Feneri yardım banneri gösterilmektedir.

filistin.gif

Herkes sitesine aşağıdaki dosyada bulabileceğiniz Deniz Feneri bannerlarından bir tanesini koyarsa, savaş yaralarını sarmaya yardımcı olacaktır.
http://www.denizfeneri.org.tr/basin/filistin06_banner.zip

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sayfayı yazarlara hazırlattım. ve onaylattım seçilen index oldu onun için karışmadım ve karışmıyorum da.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5