İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kayan Haber action script

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir çok arkadaş istek yapıyor bunu kayan haberleri flash olarak göstermek için bir script arıyorlar bende araya araya buldum sonunda :)
Action script kullanılarak hazırlanmış Sağdan sola kayan Flash haber kutusu demek daha doğru.

Benim çok hoşuma gitti ve bir kaç sitye uygulayacağım bakalım nasıl duracak göreceğiz. Aşağıda dosyayı indireceğiniz link mevcut. Sistem veriyi XML dosyasından çekmiyor arkadaşlar. Flash dosyası verileri doğrudan çalıştığı index.html dosyası içerisinden çekiyor. Bunu index.html’yi bir text editör (Örn. Dreamweaver) ile açtığınızda göreceksiniz. Resim yolunu Tıklayınca gidece link’i ve alt açıklamayı yazacağınız yeri göreceksiniz. Görsel olarakda oldukça tatmin edici ve sade bir görüntüsü var :))
Bu çalışma benim çalışmam değil, Çince bir sitede buldum.Ben sadece dosya üzerinde Türkçe karakter düzenlemesi yaptım gerçi o da çok zor birşey değil ama olsun ;)

Flash haber Kutusun örneğine bakmak isteseniz size yadımcı olacak Demo link burası

Kaynak kendi bloğum :D Flash Kayan haber kutusu ;)

İndirmek içinde verdiğim likte dosya mevcut orayı kullanabilirler...

İnşaallah işinize yarar

Saygılar...

maxmur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indirme linkini verseydin daha iyi olalcaktı

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusura bakmayın be buraya dosyayı koymayı unutmuşum özür dilerim

Buyrun dosya ektedir

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değiştirme imkanınız varsa bir kaç şeyin düzeltilmesini isteyecektim.
alta slider yerine saga ve sola ok tuşu koymayı, hem manuel hem de oto kaymasını sağlamayı dener misiniz?

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum yukarıda da dediğim gibi bunu ben yapmadım bu yüzden üzülerek söylüyorum değiştiremem kusura bakmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5