İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kayıt yapıyor

teknozada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yaparsam yapayım sürekli veritabanına kayıt yapıyor.Ne yapmam gerek sadece şifreyi yazıyor veritabanına post olsun veya olmasın,yardım edin :ağla:
Kodlar:
PHP:
<?php

if ( $_POST ){
$ad = $_POST['ad'];
$soyad = $_POST['soyad'];
$mail = $_POST['mail'];
$sifre = $_POST['sifre'];
}else{
echo '<script type="text/javascript"> window.location="index.php"; </script>';
}

if (($ad == "Ad") or ($soyad == "Soyad") or ($mail == "E-mail") or ($sifre == "Şifre")){
echo '<script type="text/javascript"> alert("Boş alan var"); window.location="index.php"; </script>';
exit();
}
if (($ad == "Ad") or ($soyad == "Soyad") or ($mail == "E-mail") or ($sifre == "Şifre")){
echo '<script type="text/javascript"> alert("Boş alan var"); window.location="index.php"; </script>';
exit();
}else{
$kay =  mysql_query("insert into kul (ad,soyad,mail,sifre) values('$ad','$soyad','$mail','$sifre')");
if($kay){
echo "Kayıt yapıldı.";
}else {
echo "Hata oluştu.";
} 
}

?>

CryForLive

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum anladığım kadarıyla boş alan bırakmadan kayıt olsun istiyorsun onun için şöyle birşey yap

if(empty($ad) || empty($sifre) || empty($email)) {
echo 'Lütfen boş alan bırakmayınız.';
}

Bu şekilde yaparsan boş alan bıraktığında hata vericektir ve kişi kayıt olamıyacaktır.

kocak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linux centos ta php konusunda belli bir ucret karsiligi yardimci olma imkaniniz var mi 0 532 2638790 0 542 5165846

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5