İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kayseri (38)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yıl olmuş vay be. kayseride piyasa yok. teknolojik gelişmeler çok kısıtlı. genel olarak kayserideki piyasa esnaflar ve organize sanayi olarak dönüyor. organizede de süper işler yapılıyor mu ? bence hayır. çaput sanayi diyorlar zaten istikbale yan ürün üretenler kendini şanslı sayıyorlar. en iyi sektörlerden bir tanesi eğitim tabi. kayseri hiçbir şeye vermediği parayı gözü kapalı dershaneye veriyor. sağlık sektörüde iyi durumda tabi. çevre illerden özel hastanelere yoğun akım var. yine sağlık diyince kayseri kesenin ağzını açan ve genellikle kalp sorunu yaşayan bir şehir.

daha merak eden var mı :)

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayseri merkez

Kayseri eğitim ve sağlık alanında en fazla harcama yapan bi yer :)
(Dersane ve özel hastaneye gönderme yapmayalım genele yatırım var kayseride devlet adı ile anılan okul nadirdir hep birileri yaptırmıştır.)

İmkanların kısıtlı olduğunada inanmıyorum her istediğini bulabilirsin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi