İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kazaa,mirc,btt++..vs..

sulbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar arkadaslar

su p2p programlar ile sorunum var..

ben 8080 portunu kullanarak bir ag gecidi uzerinden kull.adi ve sifre ile internete girmekteyim bulundugum yer intranet ortami.sistem w2000+sp4
admin sinirlamasi yok ekle/kaldir serbest

flashget in ayarlarini yaptim calisiyor ancak kazaa,mirc veya bittorrent++ gibi programlarda is goremiyorum serverlara baglanamiyor portlar mi anlasamiyor nedir sorun anlayamadim kime sorduysamda unut bu isi diyor??

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o çalışmadığını söylediğin programlar özellikle belirli postları kullanılar. 8080 gibi bir kısıtlamaları yok. eğer ağ sisteminde herhangi bir bilgisayarda açılan herhangi bir portu cevaplayacak bir sistem yoksa o zaman bu tür sorunlar yaşanabilir. bence bu konuyu araştır, mesela eğer sistem 1200 nolu portu açarsa bu porta gelen cevaplar o pc ye aktarılır mı?

kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5