İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazaançlar ARtıyor Korkuyorum.

M

MasterTR

Misafir
30-35 aktif sitenin kazanci o

yerli/yabanci kari$ik siteler ama agirlik yabanci :) turklerde pek tiklama/para vermiyo

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30-35 aktif sitenin kazanci o

yerli/yabanci kari$ik siteler ama agirlik yabanci :) turklerde pek tiklama/para vermiyo

Benim hedefim 100 site (ortaklı) ve bu rakamları o şekilde kazanabileceğimi düşünüyordum.

anlaşılan 100 site olduğunda (inşaAllah) işler böyle giderse (eğer böyleyse)
günlük 200 usd nin üzerinde para kazanılacak bence iyi ; hiç olmassa asıl olan şeylere vakit ayırabilirim.

M

MasterTR

Misafir
Benim hedefim 100 site (ortaklı) ve bu rakamları o şekilde kazanabileceğimi düşünüyordum.

anlaşılan 100 site olduğunda (inşaAllah) işler böyle giderse (eğer böyleyse)
günlük 200 usd nin üzerinde para kazanılacak bence iyi ; hiç olmassa asıl olan şeylere vakit ayırabilirim.
site sayisi arttikca harcadiginiz zaman/harcadiginiz emek artiyor.. belki 130-140$ kazaniorum ama 10$ kazanan adamin 20 kati emek ve zaman harciyorum

in$ dedigin rakamlari kazanirsin, en azindan bu i$e vakit harcayip emek veren herkes kazanir ne diyelim bugun mubarek gece dua edelim de kazanclar artsin:)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin gösteriminin 12 de 1 ine senden 4 kat daha fazla tık alıyorum. harbiden ilginç bi istatistik..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
85 tıklamaya 4,2 $ verdi bugun kafam karıstı. dün ise 105 tıklamaya 1,8 $ verdi bu nasıl oluor kardesimmmmmm :) sayfa icerigine göre olabilirmi arkadaslar? dün siteye 50 tane yeni sayfa ekledim hepsinin içerigi farklı farklı. spam felan da degil normal sayfa ve ust.php de tüm sayfalarda sayfa icerigine göre reklam gösterior. google normallikden cıkıyor heralde :) hayırlısı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5