İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanç Düşüşü

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar 8 Mart Salı günü bir tık başına 0,53 $ alırken Perşembe günü tık başına 0,03 $ aldım bunun nedeni ne ? Sitemde bir banner şeklinde birde yanda reklam var bununla alakalı olabilir mi?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
siteni görmeden yorum yapmak zor. kadınlar gününe özel çıkan bazı reklamlar pahalıydı.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
8 martta sitende cep telefonu reklamı yada vdsl reklamı çıkmış olabilir. yada güne özel başka pahalı reklam. şu anda sitende çıkan reklamlar çok ucuz. şehir fırsatını bana sorarsan engelle. markalara yönel sony, gold... blogun buna uygun.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense'i nasıl kontrol edeceğimi tam olarak bilmiyorum rica etsem yardımcı olabilir misiniz :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Reklamlara izin ver & reklamları engelle > Reklamveren URL'leri düzenle > yeni url ekle > rakibin reklamları.

Güncel filtre listesine sahip değilsen sana gönderebilirim bir ara ucuz siteleri.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
rakibimin reklamlarını engelleyince o reklamları nasıl engellemiş olacağım ve url istiyor url bölümüne ne yazmalıyım.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
misal şehir fırsatını engelleyeceksen;

sehirfirsati.com olarak ekle url yi ve altta yer alan seçeneklerden rakip reklamlarını veya alakasız içeriği felan seç.

Engellediğin zaman şehir fırsatı reklamları senin sitende yayınlanmaz buna alternatif içeriğinle ilgili daha kaliteli reklamlar gösterime girebilir.

Çöp sitelerden bir kaç örnek sunayım sana bende engelli olan.

• 2kadin.com
  • 4dh.com
  • abd-greencard.com
  • acai.com.tr
  • acilissayfam.com
  • aldatanbayan.com
  • allahitanimak.jesus.net
  • alternatifecs.com
  • altinaramadedektoru.com
  • amerika-vize.com
  • amerikanhikayesi.com
  • amerikanvizesi.com
  • apple30satis.com
  • arkadas2.com
  • arkadasekle.com
  • arkadasliklarr.com
  • arkadasyuvasi.com
  • citirkizlar.co.cc
  • citirkizlaronline.co.cc
  • clubtr.com
  • cosarock.com
  • cumlealem.com
  • dailymotion.com
  • denedimbiliyorum.com
  • derstakip.com
  • doping.com.tr
  • ecift.com
  • elmakapsulu.com
  • elmakrom.com.tr
  • elmakromturkiye.com
  • elmakromzayiflamahapi.com
  • entertainbul.com
  • esteticare.com
  • etatil.com
  • evlilikmasali.com
  • evlilikmerkezi.com
  • evliyimamauygunum.com
  • facetosex.com
  • formulx3diyet.net
  • gainmaxsiparis.net

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki hangi reklamlar kalitelidir ve gösterim ücreti yüksektir örneğin sitemde forex reklamı yayınlanıyor bu iyi bir reklam mıdır?

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yalnız yukarıdaki sitelerden hiç birninin reklamı sitemde yayınlanmadığı halde gelirde düşme var hep forex,istanbul b., ve spa tarzı reklamlar dönüyor arada bir google adwords reklamı geliyor nedeni nedir bu düşüşün / Bu arada siteler için teşekkürler paul

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
yalnız yukarıdaki sitelerden hiç birninin reklamı sitemde yayınlanmadığı halde gelirde düşme var hep forex,istanbul b., ve spa tarzı reklamlar dönüyor arada bir google adwords reklamı geliyor nedeni nedir bu düşüşün / Bu arada siteler için teşekkürler paul

blogun çok yeni. forex reklamının çıkması iyidir. şu anda çıkan diğer reklamlardan para kazanmak için sürüm olması lazım ancak. tık ücreti yüksek ama rekabeti az kelimelere yönelmelisin ayakta kalabilmek için.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Konu ile ilgili yakında bir yazı hazırlayıp her kes yararlansın diye paylaşacağım. İki kelime ile özetleyemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5