İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanc ucuk gibi

mavimsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kazanç normal mi?

bir kaç gündür google reklamlarinda tıklama başına aşırı para veriyor gibime geliyor hile filan yaptıgımda yok nasil yaptıgını bilgimde yok :)

22 Mart 2005 Salı Saat 18 itibariyle
Tıklamalar : 11
Tıklamayla-geçiş oranı : 3,1%
Efektif CPM [?] : USD 12,07
Sizin kazanımlarınız : 4,31

bir gariplik yoktur umarim. dogalmidir bu 11 tıklmaya 4,31 $

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hocam bunu getiren reklamların içerigi nedir?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya evet ya bence şaşırdım çok farklı bir tablo var bendede. şaştım kaldım bugün enteresan bi şekilde arttı oranlar. google de bir şeyler oluyor

mavimsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benım e-kart sitesi abicim.. düşüncem şudur ki www.kalbimsin.net/ozelsayfa/ bölümünde cıkan şu sigorta emeklilik reklami filan oluyor ondan olsa gerek yoksa ben kazanc artmasi için ayri birsey yapmiş degilim..

A

ayhankiraz

Misafir
mavimsi senin sitenin ingilizcesini yapıyorum tamamiyle bence senin için daha iy olacak

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavimsi' Alıntı:
valla benım e-kart sitesi abicim.. düşüncem şudur ki www.kalbimsin.net/ozelsayfa/ bölümünde cıkan şu sigorta emeklilik reklami filan oluyor ondan olsa gerek yoksa ben kazanc artmasi için ayri birsey yapmiş degilim..

Sigorta değilde pırlanta reklamları olabilir diye düşünüyorum.Pırlanta reklamı çıkıyor.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
ben tık başı 4.6 $ almıştım en çok ingilizce host reklamı idi..

A

ayhankiraz

Misafir
mavimsi kızacakmısın yoksa ben sana iyilk yapmak istiyorummmmmmm

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bende de arada bir oluyor ama ben uçuk saymıyorum :) Daha fazlasını hakediyorum arkideş. Reklamlar 5 sitede yayınlanıyor:

6.195 14 0,2% USD 0,59 USD 3,66

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşlar bende bir kere oldu öyle 8 tıklama 4.5$ ondada yabancı hosting reklamları vardı. hosting - domain - dedicated - phphosting - webhosting - unlimited web hosting - phphosting dedicated
bu kelimeler iyi veriyor sanırım. Geçen baktım oranlarıda fazla. ilk başta güzel yayınlamıştım sonra az tıklama olunca reklamlar değişti ertesi gün.

S

superlative

Misafir
son iki gundur kesinlikle adsense ucmus durumda, gercekten pek kazanamayan ben bile cok kazanmaya basladim taban fiyatlarimi artti yabancilarmi tikliyor anlamadim tiklama sayisi cok degismedigi halde kazanc artti.

F

futbol-tr

Misafir
evet benimde 2 gündür kazançlar tavan yaptı :D

02 Nisan 2005 Cumartesi - 6.845 Gösterim - 91 Click - Kazanç 12.92 $

03 Nisan 2005 Cumartesi saat 5 ' e kadar - 3.551 Gösterim - 53 Click - Kazanç 15.65 $

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bereket versinde her ikinizin sitesinide kontrol ediyorum bendeki reklamlar ile aynı çıkıyor demekki benimkisi tıklanmıyor :)

F

futbol-tr

Misafir
benim sitede dışarıya link olarak sadece adsense var başka hiç reklam ve link değişimi falan filan yok... belki ondandır :D

S

superlative

Misafir
Tıklayanlar belkide yabancıdır. Oda çok fark ettiriyormuş.

mavimsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabanci

yabancı konusuna katiliyorum.
yurt disindan tıklanildiginda daha cok getiriyor. tr tıklamalarinda 1 $ geçmezken yurt disindan gelenlerde miktar artiyor..

ayrica mavilim in dedigi gibi sanırım pirlanta reklami cıkıyor ondan yüksek veriyor galiba. kuyumcularlada aram yoktur oysaki :)

ingilizce halini yapmak isteyen arkadasa sözüm yok kızacak birsey de yok. dizayn ayni olmadikca :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5