İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazançı Yüksek, 6 günde bir Ödeme, %100 Güvenilir ve 7/24 Destek!!!

internetteticaret.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaşlar Konuyu Sonuna Kadar Okumanızı Rica Ediyorum, Kısa ve Öz Anlatmak İstedim umarım bilgilendirici olur.​

Öncelikle bu sistem hakkında bilgisi olan arkadaşların eğer üye olmadılarsa okumalarını tavsiye ederim.​

------------

Sistem öncelikle yatırım amaçlıdır. Yani siz yatırımınızla kazanacaksınız. Sistemi diğer sistemlerden ayıran özellik ise yatırımları Paketler alarak yapmanız. Yani 10 $ ile başlıyor, 25$ - 50$ - 75$ - 100$ paket fiyatları bu şekildedir. 100 dolar üzeri bir yatırım yapamıyorsunuz ancak yatırımınız 10$ bile olsa paranızın yaklaşık 3 katını ayın sonunda alıyorsunuz.

------------

Paketler ve Fiyatları

Ödeme konusunda hiç kimse sorun çekmicek. Kredi kartınız yoksa, biz size yardımcı olucaz yatırım yapmanıza. Biz bir ekip olucaz ve muthiş paralar kazanıcaz.

------------

(Aşağıdaki fotoğrafta benim alt üyelerimi göreceksiniz. Bu alt üyelerin %50 sinden fazlası paket satın aldılar.)

Üye Olmak ve Kazanmak İçin TIKLA

Size herzaman sonuna kadar destek vermeye hazırım. Sistem ingilizce olduğu için zorlanan arkadaşlar olabilir, Telefon, MSN, Skype, Facebook Hertürlü ulaşırım ve sistemi anlatırım sorun olmaz.

Tel:0532-201-17-05
Mail: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5