İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kazancım yarı yarıya düştü, gösterim yarı yarıya düştü

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar son 1 haftadır günlük gösterim sayısı yarı yarıya düştü.. günlük kazançda öyle.adsense istatistiklerinde bir sorunmu var tıkları gösterimlerimi saymıyor bunu yaşayan varmı bir çözüm bulamıyorum.sandbox yeme indexlerin düşmesi gibi bir sıkıntıda yok kazancımda bu şekilde değil.hitlerde bir sorun yok ama kazançlar acaip düştü.başka bunu yaşayan varmı?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yaptığınız herhangi bir değişiklikten dolayı reklamlarınız sitenizde görünmüyor olabilir mi ?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yaptığınız herhangi bir değişiklikten dolayı reklamlarınız sitenizde görünmüyor olabilir mi ?

hayır görüntülenmede hiçbir sorun yok.anlamadım bir türlü tıklamalarda görüntülenmede düştü anlam veremedim.sitelerde hiçbir sorun yok.tek sitedede durmuyor reklamlar.

acaba dedim serverda bir sorunmu var arada bir site gidiyor diye ama kontrol24.comdan her dk kontrol ettiriyorum kesintide yok

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende hitlerde çok büyük oynamalar var umarım yakın zamanda düzelir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben çöp reklamalrı temizledim ve baya bir rahatlık yaşadım kazançlara cok büyük yansıma oldu daha önceki tıklamada kazandıgımı artık o tıklamanın yarısında ulaşıyorum.

ya kaliteli reklam cıkmaya başaldı yada reklam veren oranalrı yükseltti ama büyük olasılık çöp abuks abuk reklamları engellemek oldu.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
permission şu filitreyi paylaşırmısın kullanalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5