İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanclar artacak !

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar her ne olursa olsun Türkiye Yahoo ve MSN için bulunmaz bir pazar ben derimki Yahoo ve/veya MSN bu işe kesin girecekler ve muthiş bir rekabet ortamı doğacak bu webmasterların ve hosting hizmeti verenlerin işine çok yarayacak.

S

Sporty

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Pazardaki dukkan sayisi artinca, dukkan sahipleri degil, musteriler kazanir.
Burada dukkan sahibi webmasterlar, musteriler de reklam verenler.
Yahoo ve digerleri piyasaya girince webmasterlarin kari ve reklam fiyatlari dusecektir.
Yahoo ve digerleri piyasaya girdiginde webmasterlarin tek kari, bekli, komisyon oranlarinda olacaktir. O da, eger gunluk kazancini yuzlerce dolar ise, degil ise pek fark yaratmiyacaktir

Sana aynen katılıyorum ama avantajımız şu olacak, google dan atılırsan msn , msnden atılırsak yahoo şeklinde alternatiflerimiz olacak bu durumdada google kafasına estiğini reklam programından atamayacak. Şu an tüm webmaster arkadaşların genel sıkıntısıda bu sanırım. Yani dürüstçe kazandığı parayı bile alamayıp atılanlar çok.

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet. güzel, karışık ve iktisadi bir konu :). Şimdi öncelikle söylemek istediğim. Bizim kazançlarımız artabilir de azalabilir de. Bunlar firmaların politikasına bağlı. Ama tabi ki sayfamıza kimin reklamını koyacağımıza biz karar veririz. Google derse ki yahoo koymican kardeş, ben de ona derim ki sen de bana yahoo dan fazla verecen kardeş. Bu olay ile kazancımız artacaktır. 2. olay reklamverenle ilgili google der ki reklamverene kardeş gel gel ben senin reklamı yayınlayim , reklamveren de der ki hoop o zaman ucuza yayinlican bak yahoo yaa.. Bu zaman da google o adamdan az para alacağından bize de az para verecektir. Google için 3,5 politikası olacaktır. Fakat burada reklamverenlerin bizden daha kazançlı olacaklarını düşünmekteyim. Zira bizim kazancımız reklamverenlerin hatta google in kazancı yanında çok çok çok komik kalacak. Google kazancı yanında şu an için de öyle zaten.

Halk diliyle elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Umarım herkes anlamıştır. Kolay Gelsin ;)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
çok güzel haber. kim bilir, belki çok kazanmak için forex vb. siteler açmak zorunda kalmayız?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoo 'u bekliyoruz 4 gözle tez zamanda TR 'ye açılması dileklerimle :)

A

aborjin

Misafir
Türkticaret mi?

Abicim Türkticaret'den cacık olmaz... Onuda eline yüzüne bulastırır... Kücük bir örnek : Türkiyede yaşıyordunuz ve birgün yurtdışına taşındınız. Daha once ülkenizde yerli banka kredi kartlarıyla domain vs alabiliyordunuz. Artık yerli banka kartınız yok. Kredi kartı normalde uluslararası geçerliligi olan bişeydir değil mi? Biz türkiyenin deviyiz diyen Türkticaret'de yabancı kredi kartı geçmiyordu... Tam bir fiyasko...

C.U

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5