İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazançlar çok düştü

anilefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam yerleşim konusunda yardım

Değerli arkadaşlar, Mayıs ayı başında sitemde kullandığım scripti değiştirdim. Daha dinamik bir script kullanmaya başladım. Daha önce google adsensee kullanıyordum ve hitimin yüzde 25' den fazla tık alıyordum. Ancak scripti değiştirdikten sonra tıklar kesildi eski kazancımın bazen yüzde 10 yüzde 20 sini anca görebiliyorum. Gerçi komisyon oranıda düştü daha önce bir tıka 0,03 gibi verirken şimi 0,01 gibi vermeye başladı. Değerli arkadaşlar sitemdeki reklam yerleşimi, düzeni ve renkleri konusunda sizlerden bilgi ve destek istiyorum. Bu konuda tecrübesi olanlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

www.arkadassitesi.com

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe içerikli site açmak haram oldu türk reklam verenler işi abarttılar ne diyim ben hakkımı helal etmiyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
O içerikte para kazanamaman gayet normal.Çıkan reklamlarına baktım cep video cep sms bedava kontörler çıkıyor sürekli.

Bende dün çok düşüktü 1 dolar ancak çıkmıştı bugün şimdiden 4 dolar oldu.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu kontörcüler, aşk cılar felam başa bela engelle engelle bitmiyor.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide neden herkes arkadaşlık sohbet cep sms mp3 siteleri kuruyor? sonra da şaşırıyorlar...başka konu yok mu? daha önce bir arkadaş dediği gibi siteyi adsense için kurmayin...

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Adsense yerine hite göre para veren sabit reklamlar kullanabilirsin.Veya reklamstore kullan hiç içeriğe bakmasın en azından 0,01 yerine 0,02 alırsın..

Benim oyle bir sitem yok.Ortalıkta trafiğe para sayan sitede yok.Yani adamlar 10000 tıka 100 $ alıyo,biride 150 tıka 100 $ .Yani 2 seçenek varken neden 1 seçeyimki?Trafik tuketmekten baska neye yarıyor bu hit:S

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Yeni Arkadas

MSN

Chat Sohbet

Ask

Eğlence

bu çıkan reklamlar siten için normal reklamlar ama bunlar genelde parkingdeki sitelere çekiyor ve bu yüzden çok az para veriyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5