İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanmak İçin Yazılmaz, Yazarak Kazanılır!

WebmasterEgitim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günümüz internet ortamında en yaygın olay website, blog açılması. Nerdeyse her gün binlerce blog açılmaktadır. Bunlar gerek domain olsun, gerekse ücretsiz bloglar olsun. Açılan blogların yarısından çoğu açıldıktan bir kaç gün sonra pert olmaktadır. Bunun sebeplerinden biri kazanmak için blog açmalarıdır.

Kazanmak için blog açanların çoğu dediğim gibi bir kaç günde pert hale gelmektedir. Çünkü amaçları tamamen kazanç üzerinedir. Bu da onları yanlışa sürüklemektedir. Bu yanlışların en başında hızlı paylaşım yapmak gelir. Hızlı paylaşımı yazarak yapamazlar, bunun için alıntı yapmak zorundadırlar.

Alıntı içerikde hepimizin bildiği gibi arama motorları tarafından hoş görülmemektedir. Bu yüzden alt sıralara itilmektedirler.

Yazımızın başlığından da anlaşılacağı gibi kazanmak için yazı yazılmaz, yazılarak kazanılır. Emeksiz yemek olmaz. Birşeylere emek vereceksiniz, ardından bu verdiğiniz emek sizlere maddi ve ya manevi olarak geriye dönecektir. Kısa yoldan köşeyi dönmek isyenlerin hepsi uçuruma sürüklenmektedirler.

Öncelikli sabırlı olmak ve yavaşca yazı yazmanız gerekmektedir. Emeğiniz karşılığı bir gün elbette gelecektir. Ama sakin olmalısınız ve konunuz olmadıkça yazmamalısınız. Ha, bir de unutmadan, asla pet etmemelisiniz.

Aklıma geldi yazayım dedim.

Alıntıdır:http://www.kemalkucuk.net/kazanmak-icin-yazilmaz-yazarak-kazanilir.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5