İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazanmak istemiyormusunuz?

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar gerçekten para kazanmak isteyeniniz yokmu anlamıyorum ben bir bir gurup kurdum şimdi 6 kişi olduk biz 100lerdeb fazla olup herkesin güzelce kazanmazsını istiyoruz
para kazanmak isteyen web sitesi olanlar bu guruba katılabilirler

face gurup

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ay sonra o sitelerde barınan adsenseler ban :)

bu yöntemi 450 kişilik guplarda deniyenler oldu oluyor hepsinin sonu hüsran (günlük raporla)

unutmayın google adsense eninde sonunda yakalar...

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkaşlar biz hergün reklamlara tıklamıyoruz genelde giriş yapıp geziyoruz böylece sitemizin hitine katkı sağlıyoruz amaç hiti yükseltmek zaten gelecektir ondan sonra para kazanılacaktır en azından sadece o konuda değil farklı konularda da bir birimize yardımcı oluyoruz

hepyasemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlanıp banlanmama konusunda sizin durumunuz haydar dümenlik olur bu gidişle. Ne kadar girersem banlanırım, bu gün çok tıkladım banlandım mı diye kara kara düşünüp durursunuz. En iyisi siz kendi sitenize tıklayıp banlanacağınıza www.gulilebulbul.com a tıklayın benimki bari canlansın.:))

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bu Olayı Yapan cok Oldu Ama Kımse Bırsey Kazanamadı Hepsi Adsense Ban Yedı Bende ılk Zamanlarım Boyle Bır Ekıp Kurdum 600 kişiye Ulastık ama Sonumuz Ban Oldu :D

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar bu konuda haklı olabilirsiniz banlanabilirz ama bunu sadadece site için düşünmeyin mesela link kısaltma için olabilir, makale okuma için olabilir, bunun gibi bir çok konuda yapılabilir haksızmıyım bu bütün sitler bizi bilip banlayacak hali yokya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5