İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kebirhost dan Şu Hosting Paketi Sizce Bana Yetermi?

alcapone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlız asp destegı yok dıkat ettınmı bılmem ama asp scrıpt kullanamayacksn ayrıca webmaster sıtesı demıssın vbulletın olursa lısanssız kullanamayacksın onuda ızın vermıolar
ayrıca paket 7 yı flan al derım anca yeter belkı.:)

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin ihtiyacını birbaşkasının tahmin etmesi biraz zor.. Öncelikle ufak bir paket alıp daha sonradan kullanımını gözlemleyerek yükseltebilirsin. En azından bu olanağı sor ve böyle dene bence..

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlız asp destegı yok dıkat ettınmı bılmem ama asp scrıpt kullanamayacksn ayrıca webmaster sıtesı demıssın vbulletın olursa lısanssız kullanamayacksın onuda ızın vermıolar
ayrıca paket 7 yı flan al derım anca yeter belkı.:)

Asp den hiç anlamadığım için PHP scriptler kuracağım.vBulletin kurmıcam ama vbulletin kursam bile kesinlikle lisansız kurmam.

BW yetmezmi arkadaşlar şimdi :( ya..

Genc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki cok zor ama hitin düşükse trafik yetebilir...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
kebirhost ile çalışıyorum. Bende ilk başta ufak paketler ile başlamıtım. İhtiyaç olduğunu gördüğüm anda da paketde değişiklikler yaptım. Melih bey bu konuda çok anlayışlı ve isteklerinize cevap alabiliyorsunuz.

bence ilk başta ufak bir paket ile başlayıp yetmediğini düşündüğünüz anda paketinizi koılaylıkla arttırabilirsiniz.

emirhan26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Bende Kebirhost İle Çalışıyorum Forum Sitem Var Paket 4 ü Kullanıyorum Ve Memnunum Seneye Paket 5 E Geçebilirim Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5