İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keita Satıldı!!

T

trgy

Misafir
FLAŞ... Galatasaraylı AbdelKader Keita Katar'ın Al Sadd kulübüne transfer oldu. Galatasaray Spor Kulübü konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
"Duyuru: Keita Al Saad SC.ye transfer oldu

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz Abdul Kader Keita'in 8.150.000 euro bedelle Katar Al Sadd S.C.ye transfer olması konusunda anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca oyuncu 200.000 euro tutarında alacaklarindan vazgeçecektir.

Abdul Kader Keita ya bugüne kadar Galatasaraya vermiş olduğu hizmet için teşekkür eder,bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif A.Ş"

-ESKİ TAKIMINA DÖNDÜ-

Sporx'ten bir not; Al Sadd kulübü geçtiğimiz yıl Katar 1. Ligi'ni 2.sırada bitirmişti. 28'lik Fildişi Sahilli oyuncu 2002-2005 yılları arasında yine bu takımın formasını 71 kere sırtına geçirirken 23 gol kaydetmiş ve ardından Lille kulübüne transfer olmuştu.

kaynak: Sporx

-----------

Galatasaray para uğruna çok kötü işler yapıyor, bakalım neler olacak. Keita'yı satarak taraftarlarını kızdırdı ama bunu geçirmenin taktiği bir yıldız transfer etmek olduğu için 2-3 gün içinde yeni bir yıldız gelecektir.

Bana göre elindekileri tutup yanına yıldız almak daha mantıklı. Belki de dos santos'u alacağını belli etti bu transferle.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Haydaaaaa... Yahu bu adam geçen yıl takımın en iyilerinden değil miydi ? Yoksa ben hafızamı mı kaybettim ? Sattıklarına göre umarım daha iyisi gelir !

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ya bırakın pislik herifin tekiydi bu galatasarayda bu yüzden sattı bunu futbolculuğundan ötürü değil

X

Xman

Misafir
Sırada Elano ve Franco var, adam gibi tek yabancımız Baroş kalanı komple gidebilir bence.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Galatasaray kaça almıştı Keita'yı? Baya kâr etti sanırım bu transferden.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5