İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu Kelime Bazlı | SEO | Seçtiğiniz 4 Anahtar Kelimede Google'da Yükselme!

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Dikkat: Öncelikle SEO nedir? ve Google'a etkisi nedir? bu makalemizi okuyarak, SEO'nun değerini ve SEO çalışmalarının önemini anlamanızı ve daha sonrasında SEO çalışması yaptırmanızı öneriyorum.

-----------------------------------------------------------

Şimdi asıl konumuza dönelim.

Sitenize SEO çalışması yaptırmanın önemini anladıktan sonra Google'da istediğiniz 4 anahtar kelimede yükselmenize yardımcı olmaya çalışacağım.

Arkadaşlar öncelikle size şunu açıkca söylemeliyim. Yapacağımız SEO Çalışmaları ile sitelerinizin 4 kelimeden en az 1 tanesinde yükselme garantisi %90'dır.

Neden %100 Değil?

Çünkü Google benim babamın sitesi değil ve ben hiç kimseye %100'lük bir yükselme garantisi sözü veremem. Ben sizin sitenizi, kendi sitemmiş gibi benimseyip yapabileceğim en iyi çalışmayı yaparım. Gerisi sizin sitelerinize, seçtiğiniz anahtar kelimelerin yoğunluğuna bağlıdır.

Neden 4 Anahtar Kelime?

Çünkü şuanki Google algoritmasının ne yapacağı hiç belli değil. İsterseniz 5 tane de 10 tane de koyabilirsiniz ama 4 anahtar kelime kafiidir ve spam tehlikesi yoktur.

Nasıl SEO Çalışması Yaptırabilirim?

SEO Çalışması yaptırmak isteyen site sahipleri bana PM ile siteleri ve yükselmek istediği 4 anahtar kelimelerini göndererek SEO çalışması yaptırmak isteğini söyleyebilirler.

SEO Çalışmasında Nasıl Bir Yol İzliyoruz?

SEO Çalışmalarınız da öncelikle bize göndermiş olduğunuz sitenizi ve vermiş olduğunuz 4 anahtar kelimeyi inceliyoruz. Her sitenin anahtar kelimesi farklı ve yükselme oranları da farklıdır. Buna göre size bir analiz yapıyor ve cevabımızı gönderiyoruz. Eğer bizimle çalışmak isterseniz size sunduğumuz hizmetleri daha sonrasın da alabilirsiniz.

SEO Çalışması için Ne Kadar Ödemem Gerekiyor?

Herkesin sitesi ve yükselmek istediği anahtar kelime yoğunluğu farklı olduğu için ve yapılacak çalışmaya göre fiyatın değişeceği için, çalışmanın fiyatını sitenizin analizini yaptıktan sonra size bildiriyoruz.

SEO Çalışmasının Yanında +Bilgi Veriyor muyuz?

Bizimle iş yapan tüm müşterilerimize çalışmalarımızdan sonra isteğe göre Alexa sıralaması düşürme, site için doğru title ayarlamaları, nasıl kolay PR alınır, Trustrank nasıl yükseltilir? gibi öğrenmek istediğiniz bir çok bilgileri de vermekteyiz.

Referans Yorumları;

polathinyo arkadaşım işinde dürüst oldugu kadarda başarılı bir insandır.

Sitemi webmaster kelimesinde 1. sayfaya sokmayı başarmıştır.

Kendisine teşekkür ediyorum.

Kardeşim yaptığın çalışma gerçekten çok işe yaradı 2 cı sayfadaydım 2 ci sıraya geldim ana kelimemde bütün alt kelimelerde yükseldim eline saglık bi süre geçsin tekrar bi çalışma daha yapmanı isticem senden farklı kelimelerde :)

Söz verilen zamanda raporlarımı teslim aldım. Teşekkür ediyorum.

Paket 3 işi verilmiştir 1 gün içinde rapor elime ulaştı Sağ olsun bu arada tanıtım yazısını arkadaşa yazdırın bence çok iyi tanıtım yazısı hazırlıyor :) Güvenebilirsiniz.

Paket 2 + tanıtım yazısı satın alındı, söz verilen süreden 1 saat bile gecikmedi. Teşekküler..

Arkadaş raporları dün teslim etti erken teslimat için ve temiz iş yaptığı için tşk ederim gerçekten ilgili bir arkadaş kendisine teşekkür eder başarılar dilerim...

Wiki tanıtım alındı, daha önce forum tanıtım da alınmıştı çok güvenilir ve işini zamanında yapan biri, teşekkürler.

Ve bunlar gibi bir çok referansı konularımızda bulabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5