• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

kemal kılıçdaroğlu kimdir?

Moldovali

investor
Moderatör
Bilgiler
Katılım
30 Ekim 2007
Mesajlar
145
Reaksiyon
18
Puanları
21
Şube
Moldova
190 Aydır Üye
Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki siyasi bir liderdir. Şu anki pozisyonu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanıdır. Kılıçdaroğlu, 17 Haziran 1948 tarihinde doğdu. İlk olarak mühendislik eğitimi aldı ve ardından Maliye Bakanlığı'nda çalıştı. Daha sonra, sendika hareketine katıldı ve CHP'nin bir üyesi oldu. 2009 yılında CHP Genel Başkan Yardımcısı olarak seçildi ve daha sonra parti liderliği için aday oldu. 22 Mayıs 2010'da CHP lideri seçildi ve o zamandan beri bu pozisyonda kalmaktadır. Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki birçok konuda görüşleriyle tanınmaktadır ve sık sık hükümet politikalarına karşı eleştirel açıklamalar yapmaktadır.
 

BlaCK_and_WHiTe

Administrator
Bilgiler
Katılım
23 Ekim 2002
Mesajlar
511
Reaksiyon
22
Puanları
21
Yaş
35
Şube
Antalya
251 Aydır Üye
Siyasetten emeklilik yoktur sözünün timsali siyasetçilerimizden
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst