İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kenan Işık Öldü Mü?

cinmistik78

0
İyinet Üyesi
Katılım
25 Ağustos 2014
Mesajlar
114
Reaction score
0
Bu yazımızda temel olarak Kenan Işık kimdir, Kenan Işık öldü mü sorularının cevabını arayıp Kenan Işık’ın sağlık durumunu inceleyeceğiz.Kenan Işık Kimdir?
Kenan Işık olarak bildiğimiz değerli kişinin tam adı Yusuf Kenan Işık’tır. Kenan Işık kaç yaşında gibi bilgiler çok merak ediliyor. Kenan Işık 1947 yılında Malatya’da doğmuştur. Babası aslen Giresun’ludur ve Devlet Demiryolları’ndan emekli olmuştur. Kenan Işık’ın ailesinden ve ilkokul arkadaşlarından elde edilen bilgilere göre, Kenan Işık ilkokul yıllarında müsamereler ile tiyatroya ilgisini göstermiştir. Lise yıllarında ise amatör olarak tiyatro sahnelerinde rol almaya başlamıştır. Üniversiteyi Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’de okuyup başarı ile bitirdikten sonra dışarından sınavlara girerek Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu ve oyuncu-yönetmen olarak çalışmaya başladı. Böylece temel olarak Kenan Işık Kimdir sorusunun cevabını vermiş olduk.

Kenan Işık’ı kısaca tanıdıktan sonra projeleri ile devam edelim. Kenan Işık 1974-2002 yılları arasında çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yapmıştır. Sonrasında ise Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile gerçekleştirdikleri “Dadı” isimli dizide rol almıştır. 2005 yılında Star Tv ana haberi sunmaya başlamıştır. Aynı yıl içerisinde ana haber sunuculuğu bırakıp tekrar oyunculuğa geri dönmüştür ve onlarca yüzlerce tiyatro oyununda rol almıştır. Son yaptığı çalışma ise Kim Beş Yüz Milyar İster adlı yarışma olmuştur. Bu yarışma ile en geniş kitleler tarafınca tanındı. Bu bilgi yarışması adeta Kenan Işık ile anılmaya başlandı. Bu yarışma sonrasında Kenan Işık Kimdir sorusu daha da merak edilmeye başlandı. Hayatı boyunca onlarca yönettiği tiyatro oyunu, filmi, senaryosunu yazdığını tiyatro/film, rol oynadığı tiyatro/dizi/film var. Geçirdiği hastalıklardan sonra Kenan Işık’ın sağlık durumu çok merak edilir oldu.

Yazının ve haberin devavıma ulaşmak için yukarıdaki koyu ve mavi renkli kelimelere tıklayabilirsiniz ...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst