İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kendi actıgım koya cevap yazamıyorum

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi actıgım konuya cevap yazamıyorum,cevap yazabılmem ıcın 50 mesajı doldurmam gerekıyormus,mantıgı anlayamadım,madem oyle ıse konuyu nasıl actım acaba?

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkur ederım ama su an yapılması gerekenı yapamazmısınız,bana cevap hakkı dogmus cevap vermem gerektıgınden belırttım bunu..

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam tekrardan ilginiz için tesekkur ederım,ınsallah en yakın zamanda ilgilenir Lanet,iyi aksamlar..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Merhaba samuel,
Öncelikle karşılaştığınız sorun için kusura bakmayın.
Sorununuzun açıklaması ise şudur;
"İnternetten para kazanmak" ile ilgili kategori ve alt kategorilerine 50 mesaj sınırı getirdik bundan 1-2 hafta önce. Siz ise konunuzu bu uygulamayı getirmeden önce açtığınız için şu anda cevap yazamıyosunuz.

Sizde takdir edersiniz ki o kategoride gereğinden fazla spam türü şeyler oluyor. Sizi bu uygulamadan muaf tutmamız ne yazık ki mümkün değildir.
Yeniden bu problem için özür diliyorum.

Çözümü 50 mesaj sayısına ulaşmanızdır.

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yav bu calvin sürekli lanet dior dedim niye sürekli böyle yapıyor tabi saat 12yi geçince bi yerde çalışmıyor kafa :D meğer teknikerin adı lanet :D

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba samuel,
Öncelikle karşılaştığınız sorun için kusura bakmayın.
Sorununuzun açıklaması ise şudur;
"İnternetten para kazanmak" ile ilgili kategori ve alt kategorilerine 50 mesaj sınırı getirdik bundan 1-2 hafta önce. Siz ise konunuzu bu uygulamayı getirmeden önce açtığınız için şu anda cevap yazamıyosunuz.

Sizde takdir edersiniz ki o kategoride gereğinden fazla spam türü şeyler oluyor. Sizi bu uygulamadan muaf tutmamız ne yazık ki mümkün değildir.
Yeniden bu problem için özür diliyorum.

Çözümü 50 mesaj sayısına ulaşmanızdır.

Peki tesekkur ederım,ozaman yapacak bırsey yok 50 olmasını bekleyecegım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5