Kendi AlışVerişinle ve Arkadaşlarının AlışVerişinle Para Kazan

Bu kart sizce hangi bankadan?

 • T.C. Ziraat Bankası

  Kullanılan: 0 0.0%
 • İş Bankası

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Vakıf Bankası

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Yapı Kredi Bankası

  Kullanılan: 0 0.0%
 • T.E.B

  Kullanılan: 0 0.0%
 • HSBC Bankası

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  5

KaranLikSam

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Ekim 2011
Mesajlar
123
Reaction score
0
Arkadaşlar çok kısa bir zaman sonra piyasaya çıkacak olan bir sistemden bahsediyorum. Büyük Aile Kumbarakart sistemin adı.

BüyükAile-KumbaraKart sistemine katılmanın ilk adımıdır. Bedelsiz olarak sahip olunan bu kart, Sistem içindeki Üye işyerlerinde yapılan alış-verişlerde kullanılan elektronik kart biçiminde sanal bir kumbaradır. BüyükAile-KumbaraKart Sistemi içinde yer alan Üye İşyerlerinden yapılan kişisel alış-verişler sonucunda elde edilen indirimlerin karşılığında kazanılan-biriken puanlar, izleyen ay nakit para olarak kullanıma açılır. Katılımcının isteğine göre ilk teslim edildiğinde sıfır bakiyeli Banka Hesap Kartı veya 1 TL limitli Kredi Kartı işlevine de sahiptir. Kart sahibi tarafından istenirse aynı anda Vadesiz Mevduat Hesabı ATM Kartı ya da Kredi Kartı olarak da kullanılabilir.

Kesinlikle hiç bir zaman bir aidat yada para sizden talep edilemez. Nakit alışveriş, Kredi kartınızla alışveriş her türlü kullana bilirsiniz. Normal alışverişinizi yaparsınız yada ödemenizi takip eden ay %60'ına kadar size ödemeniz geri ödenir istediğiniz gibi alışverişlerinizde kullana bilirsiniz.
BüyükAile-KumbaraKart / Klasik sahipleri;

BüyükAile-KumbaraKart Sistemi içinde yer alan gerçek ve sanal üye İşyerlerinden yapılan indirimli mal ve hizmet satın alımlarının sonucunda elde edilen kişisel puanlara ek olarak, tavsiye ile klasik kart sahibi yaptıkları birinci seviyedeki kendi üyelerinden ( 1. Derinlik ) gelen prim kazançları da eklenerek bu karta yüklenir. Yüklenen bu puanlar, izleyen ay kullanıma açılır. Böylece sürekli eklenen puanlar ile fazladan bir gelirin sahibi olunur.


Bu kartın sahipleri;

* Birinci seviyedeki üyelerinin puanları üzerinden prim geliri alır,

* Gerçek ve sanal üye İşyerlerinin yaptığı tüm indirim kampanyalarından düzenli ve sürekli bilgi sahibi olarak yararlanırlar.

*BüyükAile-KumbaraKart Sistemi “ Hediye Kampanyaları “ içinde verilen, Asist hizmetlerinin 1. Paketinden de yararlanırlar.

*Yıllık hesap işletim ücreti olmayan Klasik kartın, seçilecek bankaya göre bir takvim yılı içinde en az 1.000.-TL lık Üye İşyeri Alış-Verişi yapılması, gelecek yıl için geçerliliğini korumasına yeterlidir. ( Kredi Kartı özelliği olan Kart tipi bu uygulama dışındadır )

*Dileyen Klasik Kart sahipleri bir üst seviye haklardan yararlanmak için sistem içindeki kazançlarını kullanarak BüyükAile-KumbaraKart/Silver sahibi olabilirler.


Daha ayrıntı için PM atabilirsiniz arkadaşlar.


Sistem Kazan Kazan Kazan sistemidir başlangıç için bir tavsiyle başlar derinleştikçe kazanılır. Genelde Referanslı çalışılıyor destek ve yaygınlık için..

https://www.kumbarakartba.com/register.aspx?gelen=47841

https://www.kumbarakartba.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst