İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Googleniz Olsun :)

unutamamseni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bir Çok Yerde gördüm Bir Uygulamada Kendim Yapmak İstedim
Kendi Googlenizi Oluşturunuz Arama Kodunu İçine Koyupta
Hem Kazanın Hemde Siteniz Üzerinde Google Kullandırın...

Örnek: :) Güzel Bir Arama Denemesi Yapın bir Kaç Kuruşta Kazanmış Olalım :) İlk sırada Çıkan Reklam Demek Bu Adama Bir kaç kuruş Kazanacak Demek Oluyorr :) Kolay Gelsin Arkadaşlar...
http://google.unutamamseni.net/

Kullanmak İsteyenlere:

http://www.dosya.cc/ara.rar.html

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Google adsense kodunu bu tarz bir sayfanın içine yerleştirmek yasak.
Ben www.BURHANARA.com için bu tarz bişey düşünmüştüm. Adsense arama kutucuğunu koyayım para kazanırım dedim. Sonra google'a mail attım. Böyle bişey ban sebebidir dediler.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
AAdsense aramayı bu şekilde kullanmak yasak.3 vakte kadar öper google seni..

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
[konu dışı] yazıların tamamının kalın harflerle yazılması yasak bilginize sunulur.[/konu dışı]

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he he uyanıklar sizi. baktım siteye kalp malp bir şeyler çok güzel, ben kullanırdım yasak olmasaydı:)))

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar böyle bir arama sitesi yapmak ban sebebimidir ??
Birebir Googleye benzeyen hatta daha güzel bir arama sitesi yaptım yazık olacak yaw :( .

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşlar böyle bir arama sitesi yapmak ban sebebimidir ??
Birebir Googleye benzeyen hatta daha güzel bir arama sitesi yaptım yazık olacak yaw :( .

Arama sitesinde adsense aramayı kullanırsan evet ban sebebidir.Yukarıdaki linkten dolayı o adam her an ban yiyebilir.Birazcık adsense yardım sayfalarını falan okuyun yoksa sonunuz hüsran olur..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Teşekkür ederim.
Peki kendi oluşturduğumuz bir arama sitesine hiçbir adsense kodu eklemessek herhangi bir ban durumu olurmu ?

Adsensenin olmadığı sitede adsense niye banlasınki.Adsense niye xx sitesinde adsense kullanmıyonmu diycek.Adsense aramayı arama sitesi yapmanın yasak olduğunu biliyosundur zaten..

unutamamseni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google Ban sandox olayı olmaz sanır isem çünkü sandoxluk bir olay yok bunu kullanan bir çok yer biliyorum ama hiç değimedi hiçte arama bitmedi ne sandox nede adsense ban oldu
bunları görmeme ragmen sizleri dinliyorum ve kaldırıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi