İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KENDİ PC'MDEN MAİL ŞİFREMİ KIRA BİLİRLERMİ BİR PRO

A

Anonymous

Misafir
Kişisel bilgisayarıma kurulmuş bir proğram aracılığı ile, hotmailde ki mail şifremi kıra bilirlermi ?
Benim adıma sağa sola mailler gidiyor, ama ben göndermiyorum.
Böyle bir olayda şüpheleniyorum.
BİLGİSİ OLAN LÜTFEN BANA HABER VERSİN !...
Yapıla biliyorsa bu nasıl oluyor ?...

A

Anonymous

Misafir
onlar sizin sifrenizi kirdiklarindan degil o giden mailler spam maildir
gonderimi kolaydir
en kolay yolu makinana microsoft personal web server kurarsin smtp serveri unutma ama.
outlook ta yeni bir email hesabi ekleme yerine git smtp server yerinde localhost yaz pop server kismina bisiler yaz mail adresini sordugu yere [email protected] yaz isim soyad kismina George bush yaz

tum ayarlar hazir simdi mail gonderelim
muhtemelen simdi outlook da from : kisminda bir drop box var oradan yeni yarattigin hesabi sec to kismina bi arkadasinin emailini yaz veya kendi emailini sonra mailin icine istedigini yaz ve gonder

sonra arkadasina bi telefon "alooo bilionmu bush beni aradi ben senin emaili verdim kerataya emailine bi bak bisiler yazmistir" de arkadasin emailini kontrol edince george bush dan mail aldigini gorur

hotmail ve yahoo da ise eger o yazdigin email hesabi gercekten yoksa spam olarak filtre edilir ama ahmet@hotmail diye bir kisiden gonderdiyden maili arkadssin o maili alir

Amanallahim ben ne yapiyorum insanlara nasil spam email gonderilir onu adim adim anlattim. Cildirmis olmaliyim!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5