İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kendi reklamıma tıkladım

C

chish

Misafir
adsensede yanlışlıkla kendi reklamıma tıkladım bi sorun olurmu mail atarak haber vermelimiyim maili ne şekilde ve kime atmalıyım teşekkürler

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
alışkanlık haline getirmemeni tavsiye ederim yoksa banlanırsın dedğin gibi eğer bir kez tıkladıysan bişi olmaz merak etme

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık iki ay önce kazara bende kendi reklamlarıma üç defa tıkladım ve akabinde hemen google'ye "istem dışı tıkladığıma"dair bir mesaj gönderdim ve karşılığında bana adsense kurallarının içerdiği bir hazır mesaj (bant kaydı gibi herkese gelen mesaj işte neyse o) geldi ve hiç bir şey olmadı.İki günce yine böyle kendi pc'imde bir arkadaşım tarafından sitemdeki adsense tıklandı yine bir şey olmadı.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Hazır yeri gelmiş iken bir itirafta ben bulunayım.

Daha yeni idim. hem webmaster'lık hem de google adsense için. Bir site hazırlamıştım adsense'ye kayıt falan. Onaylandık ve kodları yerleştirdim. Kazancım günde 0.2 ile 0.8 arasında değişiyordu. Adsense kurallarınıda bilmiyordum :) Kazanmak için napardım. Hergün ama sadece bir kere olmak kaydıyla yaklaşık olarak 3 ay kadar devam ettim. hem de hergün sürekli olarak ta büyük bir heyecan ile raporlara bakardım günde bir kaç kez.

Allahtan banlanmadım ... Ve hala o hesabı kullanmaktayım... Yaklaşık 1,5 senedir falan.

İnşallah google amca eskilere bakıpta banlamaz :=))))))) O zaman daha cahildik ... Tabi kişimdi A S L A.

Öyle bir kere kendi reklamına tıklama ile banlanacağını hiç sanmam...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Off sen var ya sen bittin, herkesten helallik al bence, bittin sen bittin :p

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay be.. tüm kirli çamaşırlar açığa çıktı... "yagmayok" sen neymişsin öyle yaa.. seri katil gibin :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
vay be.. tüm kirli çamaşırlar açığa çıktı... "yagmayok" sen neymişsin öyle yaa.. seri katil gibin :p

Dediğim gibi o sıralar bilgisizdik :=))) Hile nedir bilmeden hile yapmışız.

Peki sizce google eski çamaşırları ön plana çıkartabilir mi ?

:)

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu normal bişey kendi sitemdeki bir reklam ilgimi çekip tıklıyabilirim...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey olmaz,sen kafaya takma adsense'de mail atıp adamları kıllandırma sakın...

C

chish

Misafir
Bu normal bişey kendi sitemdeki bir reklam ilgimi çekip tıklıyabilirim...

bu hiçte normal bişey değil adsensede rekabetçi reklam filtresine girersen
Program politikalarımız'ın ihlaline neden olacağından, lütfen hedef URL'yi belirlemek için kendi reklamlarınıza tıklamayın. Filtrelenecek URL'yi belirlemek için lütfen Rekabetçi Reklam Filtresi Kılavuzu'muzu inceleyin. ve ben bu yüzden sitemde çıkan resimli reklamların çok ilgimi çekmesine rağmen giremedim ve text reklamların url si explorer in altında gözükmesine rağmen resimlilerin gözükmüyor :(
bu arada çok umursadığımdan bu başlığı açmadım merak ettim acaba atıyolarmı bu google ın sağı solu belli olmaz diye ama burda millete malzeme olduk ve bişey daha akşam üzeri emniyetten arkadaşlar geldi interpol kırmızı bültenle arıyomuş beni polisler tanıdıktı saldılar :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5