İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi sunucumu nasıl kurarım

canki25

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bizim bir bilgisayar firmamız var binevi teknik servis güvenlik kameraları çekiyoruz notebook tamiri v.s yapıyoruz ve web tasarım yapıyoruz yaptığımız web sitelerini bayi hostinglerde falan yayınlıyoruz ama şöyle birşey yapmak istiyorum kendi sunucum olsun yaptığım siteleri onad yayınlıyim ve ayrıyetten hosting de satıyim web site yaptığım müşterilerimden hariç internetten hosting ve domainde satmak istiyorum yani bunu kendi firmam üzerinden yapsam nasıl olur hukuksal gerekler nelerdir vergi levhası var firmamızım gerekli belgeler nelerdir sunucuyu nasıl kurmamı tavsiye edersiniz nasıl temin etmeliyim ve son olarak da satış yapabilirmiyim yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum olumlu veya olumsuz...

hosunn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer web site sayısı fazla değilse reseller alarak başlamanızı öneririm masrafınız az olur iş büyüdükce sizde büyütür Dedicated alırsınız eğer dersenizki ben direk büyük ile başlamak istiyorum o zaman size yardımcı oluruz reseller hizmetinde YS ihtiyacı yok ancak Dedicated alacaksanız 1-2 belge yollamanız lazım ve makineniz için lisanslar lazım isterseniz belge alma konusundada yardım edebiliriz mail atmanız yeterlidir [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5