chat ege.net

Kendi Yaptığım Tarayıcı Programı

DSJSPextes

Profesyonel
Merhabalar.Bugün visual basic' i açıyım biraz bişeyler yapıyım dedim.Küçük bir tarayıcı yaptım sade ve birazda görseller ekledim.Yükleniyor kısmı alt kısımda onunla biraz uğraştım.Size sunuyorum belki kullanıcak arkadaşlar vardır :D ne diyelim Google Chrome' a rakip olduk :D

Ekran Önizlemesi:

İndirme Adresi: TIKLAYIN

Evan

Profesyonel
IE 7-8 formatında görüntülüyor tüm siteleri, başka bir altyapıyla görüntülese işe yarayacağı kesin. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Hakan Damar

Profesyonel
IE'nin render motorunu kullandıktan sonra herkes 10 adıma kolay browser yapar :) Önemli olan kendi render motorunuzu geliştirmek. Webkit'te kullanmadan :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet