İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendime banka hesabı açacağım..Hangisini tavsiye edersiniz?

mck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense için İşbankası'ndan hesap açmayı düşünüyorum.Siz hangisini tavsiye edersiniz.Mümkünse hesap açarken para vs. istemesinler.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Bana göre en iyisi İs Bankası 8 Senedir kullanıyorum, hic sorun yaşamadım,

2 yıl önce Garanti bankasından hesap actırdım, En ufak işlem yaptırmak için bile bin dereden su getirmek zorunda kalıyorsunuz.Garanti bankasında şubenin yetkisi neredeyse 0 yani ne yaparsanız yapın merkezden izin alıyorlar,

İş bankasında subede her türlü işlem yapılıyor, merkezden izin almaları gerekmiyor,

En basitinden Garanti bankasına 2 yıl önce öğrenci hesabı actırdım, belgeleri verdim hesabın onaylanması abartısız 1.5 ay sürdü, İş bankasında ise öğrenci kimliğini gösterdinmi anında hesabın öğrenci oluyor...

Ek olarak belirtiyim; is bankası internet subesinde havale için komisyon almıyorlar, garanti bankası 0.90 Tl komisyon alıyor.

Birde garanti bankasının telefon bankacılığıda çok düzensiz, operatörle görüşürken başka bölümle görüşmeniz gerektiğinde operatör sizi direk bağlayamıyor, bi ton işkence cekiyorsunuz.

Sonsuza dek TC. İş Bankası :D

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
EFT ye 3 Lira vermek istemiyorsan Ziraat.Senede 36 Lira hesap işletim alıyorlar hesabında 500 Liradan az para olursa..

mck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyi İşbankası'ndan açtırayım.Yaşım 18 , hangi belgeleri götürmeliyim?

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
En iyi İşbankası'ndan açtırayım.Yaşım 18 , hangi belgeleri götürmeliyim?

Değişmediyse

Nüfus cüzdanı
İkametgah

Bunları götürünce hesap acmaları gerek, öğrenciyseniz hesap işletim masrafı almıyorlar yani her yıl hesapınız olduğu için 30-40 tl gibi kesinti yapmıyorlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yapı kredide az masraf ödersin , garantide sanal kart var çok masraf var diğerleride sessiz sakin bankalar

mck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız kimlikle İşbankası'ndan açtırdım..

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Yapı kredide az masraf ödersin , garantide sanal kart var çok masraf var diğerleride sessiz sakin bankalar

Sanal kartta kazıklandığım kadar hayatımda hic kazıklanmadım!

Kafasına göre borç yazıyor,

Kesinlikle Garanti Bankası Sanal Kart kullanmayın

ersin89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vakıf ziraat falan hesaplarım vardı 2 ayda 2 hesap değiştim.mail geldi hesabınıza para yatırmadık başka bankadan hesap açınız diye ondan sonra yapı krediden açtım 1.5 senedir sorun yok..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi