Kendine Güvenen Web Tasarımcılar

exline65

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Ocak 2012
Mesajlar
2
Reaction score
0
Merhaba.

Arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce düşündüğüm ancak bir türlü gerçekleştiremediğim bir projemi, ciddi biçimde hayata geçirmeye karar verdim.

Ancak naçizane web bilgim hazır site kurmaktan öteye gitmediği için bu konuda gerçekten çok iyi bilgisi olan WEB TASARIMISI bir arkadaşa veya takıma ihtiyacım var.

Projenin tüm etüd, analiz ve pazar araştırması yaklaşık 2 yıldır yapılmakta. Şu anda bu anlamda bir site daha doğrusu portal mevcut değil.

Proje ile ilgili bilgi vermeyeceğim. Kusura bakmayın çünkü günümüzde en kolay yapılan şey fikir **lığı.
Peki projenin tasarımını nasıl yapacağız diye sorarsanız, hazırlamış olduğum diagrama göre tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra, yani site ham olarak kodlandıktan sonra, yayına geçirmeden hemen önce son şekli verilecek.

Anlaşma yapacağımız arkadaşla önce noterden bir sözleşme imzalayacağız. Karşılıklı bağlayıcı olacak bu sözleşmenin akabinde çalışmalara başlayacağız.

Projede ne derecede bilgi sahibi olmanızı anlamanız için kısaca şöyle söyleyeyim. Facebook+Alibaba+e-ticaret karışımı bir şey olacak. Yani iyi derecede yazılım bilgisi gerekecek.

Proje 4 ayaklı bir çalışma ve İnternet bu çalışmanın 1. ayağı. Diğer çalışmalar tarafımdan yürütülecek. Pazarlama içinse kadromuz hazır.

Proje için anahtar teslim fiyatlada anlaşabiliriz, ortaklıkta kurabiliriz. Teklif size kalmış.

Kendine güvenen WEB TASARIMCISI arkadaşlar, tekliflerinizi bekliyorum.

[email protected] adresinden veya bu sayfadan irtibat kurabilirsiniz.
 

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Katılım
16 Haziran 2011
Mesajlar
381
Reaction score
1
Konum
Çengelköy
Konu Dışı Sormak İstiyorum. Proje ile İlgili Web Danışmanı, Sosyal Medya Danışmanı, Veya Reklam Danışmanlarıyla Çalıştınız mı ?
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst