İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keppy v3 Forum Teması

cudjex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.Keppy adlı altında çıkardığım ve 3.sürümü olan temayı bitirmiş bulunuyorum.İlk temada birçok css hatası vardı.Bunları en aza indirmek için çarenin sıfırdan kodlamak olduğunu farkettim.

Neler değişti?
-Anasayfaya kategori açıklaması ve kategorideki yazı sayısı eklendi.Forum görünümüne daha da yaklaşmış oldu.
-Konu açma ve üyelik sayfası eklendi.
-Konu içi sayfası sadeleştirildi.
-Menüdeki toogle arama kısmı düzenlendi.
-Footer tamamen değişti.
-Tema paneli yapılmadı.

Temayı kullanmak için yapılması gerekenler
-Eğer üye kaydına izin verecekseniz Ayarlar > Genel > İsteyen herkes üye olabilsin'i işaretleyin.
-PostViews eklentisini kurun ve eklenti ayarlarından > Views Template > Sadece %VIEW_COUNT% yazın.
-Kalıcı bağlantılar yazı ismi,sayısal veya varsayılan yapmayın.
-Sayfalar > Yeni Sayfa oluştura gelin ve bu resimdeki gibi iki sayfayı oluşturun:

Resimler:
kat.png.png

konuacmasayfası.png.png

1.png.png

Demo
İndir

Gördüğünüz gibi bu kadar basit.Sorularınız varsa wpustam.com üzerinden sorabilirsiniz.Ayrıca bir teşekkürü de eksik görmeyenlere şimdiden teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi