İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keppy WordPress Forum Teması

cudjex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba Arkadaşlar.Süper bir temayla karşınızdayım.Tema WordPress teması olmasına rağmen forum görünümdedir.

Keppy WordPress Forum Temasının Özellikeri
-Tema hızı 100%

-Üst kısımda forum sistemlerinde olduğu gibi üye giriş kısmı

-Üye giriş yaptığında ise,forumlarda olduğu gibi ufak bir karşılama ekranı.

-Kendinden sayfalama (PageNavi benzeri eklentilere gerek yoktur)

-Üye profiline ek olarak Konum ve Kişisel Mesaj kısmı.Demoyu ve resimleri incelerseniz göreceksiniz zaten.

-Forumlarda olduğu gibi anasayfada istatistik kısmı

-Ansayfada son yazılan 5 konu

-Footerda şifreli linkim bulunmaktadır.Kullanan arkadaşlar kaldırmasın lütfen.Ben böylesine bir tema ortaya çıkarıp,dağıtıyorum,siz de biraz anlayışlı olun..

screenshot.png

Keppy WordPress Forum Temasını Kullanmak İçin Yapmanız Gerekenler.

-Blogunuzu üyeliğe açın (Ayarlar>Genel>İsteyen Herkes Üye Olabilsin)

-PostViews Eklentisini kurun ve eklenti ayarlarından > Views Template > Sadece %VIEW_COUNT% yazın

Demo için tıklayınız.
İndirmek için bu sayfaya.

Tema hakkındaki sorularınızı sadece ve sadece bu sayfadan sorun.Diğer yerlerden cevap veremeyebilirim.En azından buraya yorum geldiğinde haberim olacaktır.

aMCaoGLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba... Temayı Kullanmayı Düşünüyordum ama İnternet Explorerda Sayfa SorunLu Görünüyor Hocam Yardımcı Olurmusunuz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5