İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keremiya Film Teması (Kalite arayanlara)

keremiya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süredir bu tema üzerinde çalışıyorum ve nihayet Keremiya Film Temasını bitirdim. bu tema sizlere biraz tanıdık gelebilir çünkü birçoğunuzun böyle bir tema istediğini bilerek böyle birşey yaptım. Tema oldukça kaliteli oldu, ekledim birçok yenilik sayesinde daha iyi verim alabileceğinizden hiç kuşkum yok. Gelelim temanın özelliklerine...

TEMA ÖZELLİKLERİ
- Kontrol Paneli bulunmaktadır.
- CSS İmage Combine yapılmıştır. (Site çok daha hızlı açılır.)
- Part Sistemi vardır.
- Yan Menü Bileşeni yer almaktadır.
- W3 standartlarına uygundur. Her tarayıcıda nerdeyse aynı görüntüyü sunmaktadır.
- Üye Giriş sistemi yer alıyor.
- Sağ ve Sol Kayan Reklam alanları bulunmakta.
- Menü Altı Reklam alanı bulunmakta.
- Kontrol Paneli sayesinde reklamları yerleştirebilir, logunuzu değiştirebilir ve footer'i çok rahat düzeltebilirsiniz.

TEMA'NIN YARARLARI
- Anasayfaya her yazının altına o yazıyla ilgili eklediğiniz etiketler gelmektedir. Bu sayede etiketleriniz daha hızlı indexlenir.
- CSS İmage Combine sayesinde sitedeki resim sayısı en aza indirilmiştir. Kısacası site çok daha hızlı açılır. CSS İmage Combine sayesinde Google sizi sevilenler listesine alabilir. Resimler böyle olur.

Kurulum oldukça basittir. Bunu size temanın içinde açıkladık oradan kolayca kurabilirsiniz. Yok kuramıyorum derseniz ücretsiz kurulum yapabiliriz.

Tema Önizlemesi: DEMO

Kontrol Paneli Resmi: http://www.donmadanfilmizle.com/afis2.png

1. Lisans Ücreti : 40 TL
2. Lisans Ücreti : 65 TL

Ödeme Tercihim: Akbank veya Paypal

Temayı almak isteyenler bana pm atarak ulaşabilir. Ayrıca [email protected] mail atarakda ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5