İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kesin adsense hesabı alma

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1270787_f520.jpg

arkadaşlar bende adsense alamıyordum ve denemediğim yöntem kalmadı olmayınca olmuyor belki herkesi kabul etmiyorlar ama sitesi benden kötü olanlarıda kabul ediyolardı bu yüzden moralim bozulmuştu ve defalarca adsenseye başvurmuş biriyim zamanında.

size bilindik adsense almak için yapıcağınız şeylere pek deyinmek istemiyorum ama adsense için size söyleyebilceğim bir kaç önerim var.
birincisi önceden başvurduğunuz bir site onaylanmadı diye bidaha o siteyle yada aynı iletişim bilgileriyle başvuramam diye bir olay yok. istediğiniz siteyle başvurabilirsiniz.

ikincisi başvurcağınız site hangi sektörde veya içeriği ne olduğu önemli değil adault ve telif hakkı paylaşımı olan siteler hariç.

üçüncüsü başvurcağınız siteyi kendinizmi tasarlıyorsunuz veya hazır script mi kullanıyorsunuz hiç önemli değil ama önemli olan tasarım ve kullanıcıya yönelik hizmetle içerik yani başvurcağınız sitenin tasarımı düzgün basit olmaması ama kullanıcının rahatlıkla herşeyi ayırt edebilceği bir tasarım olması önemli ben genelde hazır sistem wordpress kullanıyorum.Eğer wordpress kullanıyorsanız güzel wordpress teması sağlayan siteler var bu sitelerden güzel bir tema bulup sektörünüze görede tasarımını değiştirdiğinizde sorun kalmaz.

En önemli adımlardan biride içerik siteyi açtınız içerik ne olucak?

İçerik oalrak size diyeceğim şudur 20 , 25 tane özgün yazı girin sektörünüzle alakalı güzel görsellerde eklerseniz yazınıza iyi olur tabi bu yazıları bi günde girmeyin bi kaç güne uzatın.Eğer sisteminiz wordpresse bu yazılar kısa sürede googlede indexlencektir.

İşte en önemli adım adsense başvurusu yapıcaz benden bir tavsiye ben şu yöntemi uyguluyorum siteyi açtınız önceden dediğim tüm adımları uyguladınız kendinize [email protected] şeklinde mail açın panelden ve adsense'ye bu şekilde başvurun.Google bu tarz mail adreslerini başa alıyor ve en erken bu mail adreslerini kontrol ediyor.İkinci bir avantajı ise sitenin kesin size ait olduğundan emin oluyorlar bir nevi resmiyet gibi düşünün buda size bir artı puan getiriyor.

Bunları uyguladıktan sonra emin olun çok kısa bir süre içinde size geri dönücekler ben en geç 1 gün en kısa 1 saat olmadan cevap aldığım adsense başvuruları oldu bu yöntemi kendi kendime buldum bir çok yöntem denedim ama hepsinde aylarca vakit kaybettim ve bu şekilde yapmaya başlıyalı en geç bir gün içinde adsense hesabı aldım.Ama diyeceğim şu dur ki gerçekten siteye önem verin yani bunu reklama oynamak için değilde gerçekten insanlara faydası olduğu için yapıyor olun o zmn emin olun googlede farkedecektir.
Birazda bu yöntemle en kolay kabul edilen site yöntemlerine baktım kendimce uyguladığım başta bilgi ile ilgili siteler sonra eğlence sektörüyle alakalı siteler ve özgün bloglar bu tarz siteler üzerinde denediğim kadarıyla söylüyorum çoğu adsense hesabım onaylandı.Umarım bu yazının faydası olur.herkese iyi günler silverking :)

NOT:unutmayın bu anlattıklarımı yapmanız bi gününüzü almaz aylarca beklemektense yada günlerce birde böyle şansınızı deniyebilirsiniz.

neverland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bengeçen sene bir blog açtım, içine 2 tane ufak yazı yazdım adsense ye başvurdum ertesi gün hesabım açıldı hiç uğraşmadım
yeni başlayanlar faydalanır , bilgi için teşekkürler

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İyi Günler Arkadaşlar Bu gün baktım maillerime kabul etmemişler :(

''Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
Sorunlar:- Sitede gezinme güçlükleri'' Diye Cevap Gelmiş

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İyi Günler Arkadaşlar Bu gün baktım maillerime kabul etmemişler :(

''Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
Sorunlar:- Sitede gezinme güçlükleri'' Diye Cevap Gelmiş

iyi günler arkadaşım. eğer üçüncü adımı okudaysanız ve uyguladaysanız böyle bir cevap gelmemesi gerekirdi ama bu cevabın gelmeside kötü bir şey değil bu sorunu ortadan kaldırırsanız onaylıcaklardır.isterseniz sitenizi pm olarak atın sizin için inceleyebilirim. iyi günler :)

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar Özür Dilerim Site Adresini Yanlış Göndermişim :ıslık:
Maili Dikkatlice Bir Daha Okudum Hatayı Nerde Yaptığımı Anladım

''Daha ayrıntılı bilgi:Sitede gezinme güçlükleri: wwww.facebookvideoizleindir.tk adresini incelerken sitenizin devre dışı olduğunu fark ettik. Google reklamları tam olarak başlatılmamış, çalışmayan veya içinde kolayca gezinilemeyen bir sitede yayınlanamaz. Siteniz çalışır duruma geldiğinde ve uzmanlarımızın incelemesi için yeterli içeriğe sahip olduğunda başvurunuzu memnuniyetle yeniden değerlendiririz. Gönderilen URL'de bir imla hatası varsa, aşağıdaki talimatları yerine getirerek doğru siteyi içeren başvurunuzu yeniden gönderebilirsiniz.'' Sorun Sitede Değil Bendeymiş :hmmm:

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Özür Dilerim Site Adresini Yanlış Göndermişim :ıslık:
Maili Dikkatlice Bir Daha Okudum Hatayı Nerde Yaptığımı Anladım

''Daha ayrıntılı bilgi:Sitede gezinme güçlükleri: wwww.facebookvideoizleindir.tk adresini incelerken sitenizin devre dışı olduğunu fark ettik. Google reklamları tam olarak başlatılmamış, çalışmayan veya içinde kolayca gezinilemeyen bir sitede yayınlanamaz. Siteniz çalışır duruma geldiğinde ve uzmanlarımızın incelemesi için yeterli içeriğe sahip olduğunda başvurunuzu memnuniyetle yeniden değerlendiririz. Gönderilen URL'de bir imla hatası varsa, aşağıdaki talimatları yerine getirerek doğru siteyi içeren başvurunuzu yeniden gönderebilirsiniz.'' Sorun Sitede Değil Bendeymiş :hmmm:

önemli değil. sorunu çözmenize sevindim tekrar başvuru yaptığınızda büyük ihtimal onaylıcaklardır.

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Ben Dün Tekrar Başvuru Yaptım ve cevap gelmedi daha
Acaba benim bu siteyi adsense hesabı açmak için [email protected] şeklinde mail alıp kayıt oldum ama bu siteyi başka bir hesap ile daha önce googleye eklediydim o yüzden mi kabul edilmedi yoksa geçmi cevap geliyor.

Şimdiden Teşekkür ederim kolay gelsin

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben de alamadım bir hesap denemediğim takla kalmadı.en sonunda satın alma yoluna gideceğim

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Ben Dün Tekrar Başvuru Yaptım ve cevap gelmedi daha
Acaba benim bu siteyi adsense hesabı açmak için [email protected] şeklinde mail alıp kayıt oldum ama bu siteyi başka bir hesap ile daha önce googleye eklediydim o yüzden mi kabul edilmedi yoksa geçmi cevap geliyor.

Şimdiden Teşekkür ederim kolay gelsin

merhaba arkadaşım siteyi önceden başka hesap ile eklemen bir sorun teşkil etmiyor bende aynı şekilde bu yöntemle başvurular yaptım arkadaşlar içinde adsense hesabı aldım bu bir sorun değil en kısa sürede size döneceklerdir.Ama dediğim gibi sitenizin tasaramı düzgün ve ayırt edilebiliyorsa bunları düşünmenize gerek yok.iyi günler :)

NOT:bu arada diğer hesapla başvurun sonuçlandıktan sonra bu yeni başvuruyu yaptıysan yukardaki dediklerimi baz alabilirsin eğer sonuçlanmadan başvurduysan akibetini bilemiyeceğim o tarz başvuru yapan çok kişi oldu bazıları kabul edildi bazıları edilmedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5