İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kesintisiz Güç Kaynakları ile ilgili

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar. Kesintisiz güç kaynakları ile ilgili fiyat araştırması yapıyorum çok acemi olduğum için ürünlerin 1 bilgisayarı kaç saat idare edebileceğini teknik özelliklerden kestiremiyorum.
Bana bir bilgisayarı 5 6 saat idare edebilecek ups isim ve modellerini yardımcı olmak için yazabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

A

a.ışık

Misafir
ufakları var işte masaüstüne kasanın yanına konulan. 30 - 40 ytl'ye bulabilirsin.
10 - 15 dakika idare eder, yani elektrik gidince o andaki programları sağlıklı şekilde kapatabilirsin ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
uzun süreli giden pahalı biraz ama 1-2 saat idare eden büyük olur ve sanmıyorum 1-2 saat idare ettikleirne ufacık bir şeyin 2 saat idare edecegini pc monitörü cok elektirik ceker

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Az evvel panasonicle konuştum. Fiyat araştırması için en fazla gidenin 59 dakika olduğunu ve 2500 dolar civarında olduğunu söyledi. Bana lazım değil yani burda belediyeye lazım ve fiyat araştırması ürün araştırması yapıyorum şuan.

uzukkata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok dikkatli seç hangisini alacağına iyi karar ver. Ben bir tane aldım hiç faydasını görmedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5