Keşke Yunan galip gelseydi diyen Kadir Mısıroğlu öldü

Alparslan_Sultan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
18 Nisan 2008
Mesajlar
773
Reaction score
39
Kişi hayatında nasıl amel işlemişse, öldükten sonra da o şekilde itibar görüyor. Sosyal medyada dünden beri gördüm ki ölülerin ardından nasıl konuşursanız, sizin ardından da öyle konuşulur.

Kadir Mısıroğlu "Keşke Yunan Galip Gelseydi" diyor

Kadir Mısıroğlu'na sormadılar mı acaba? 300 bin Milli Mücadele şehidimi nereye koyacağız? Pisipisine mi şehit oldular?

Kadir Mısıroğlu, "Selahattin Eyyubi'ye Şerefsiz, Hayvan Oğlu Hayvan" diyor

Selahattin Eyyubi'ye hristiyanlar bile saygı duyuyor. Sen kim oluyorsun?
 

yasintekin

Onaylı Üye
Katılım
30 Aralık 2018
Mesajlar
160
Reaction score
54
Konum
İstanbul
Kadir Mısıroğlu adı ile bilinen bu zat, Kripto İngilizdir. Ve şu ana kadar Türkiye'de yaşamış en büyük fitnecilerden biridir. Söylediklerine asla itibar edilemez. Aklen de edilemez, Şer'an da edilemez.

Aklen edilemez zira söylediklerinin pek çoğu tarihi olaylara, gerçeklere ve kayıtlara aykırıdır. Şer'an edilemez çünkü; yalan söylediği, tarihi belgelerde sahtecilik yaptığı daha önce defalarca ispat edilmiştir. Yalancı ve fitnecinin ne şahitliği ne de sözü muteberdir. Bu şahsın maksadı, dezenformasyon ve propaganda yolu ile halkın mümkün olduğunca kalabalık bir kitlesine kin ve nefret aşılayarak halkı kendi devletine düşman etmektir.

Uydurma belgeleri, propaganda amaçlı yazılmış yayınları, arkadaş sohbetlerini, tarih ilminin belge olarak itibar etmediği şahsi hatıratları ve saptırılmış gerçekleri sözüm ona "delil" diye gösterip güya "gerçek tarih" anlatan bu şarlatan, esasında başta İngiltere olmak üzere Batının bu coğrafyadaki emellerinin yol taşlarını döşeyen tehlikeli bir biriydi. Allah ameline göre mukabele etsin.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst