İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keskin nisancilar

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben o vuran kişinin gerçekten islam için mi yaptığını bilemem ki :(

hatırlarsanız bundan bikaç ay evvel şöfor kaçırıp kafalarını kesip nette yayınlıyolardı ve bu şerefsizler bunları Islam adına yaptıklarını söylüyorlardı.. ben dinimin bu tür şerefsizlerin yaptıkları iğrençliklere alet olmasını istemiyorum. o adam amerikan kökenli bir şirket adına şöforlük yapıyor olabilir ama bu onlara bu kişiyi öldürme hakkı vermez..

ayrıca dine göre şuan bi anlamda (abd nin bu olayları haçlı seferi olarak görmesinden) cihat zamanıdır.. o zaman niye biz burda oturup müslüman kardeşlerimizi o durumdan kurtarmaya çalışmıyoruz?

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulken i$gal edilmi$ ve hergun yuzlerce vatanda$in oluyor. sava$ devam ediyor ellerinden geldigi kadariyla du$man askerleriyle sava$iyorlar bunun neresi muslumanlikla bagda$miyor?

gel bizi kurtar diyipde sonra işgal ettin diyenler aynı ınsanlar ise pek işgale girmiyor bu malesef...

birde yuzlerce ınsanı amerika degıl iraklılar ve teroristler olduruyor... kendi kendilerini yiyorlar 1 amerikalı ıcın 3 iraklı olduren zihneyete işgaldedir istediğini yapar demek mantıklı degıl.

Hepsi bir guc olup masaya gelıp amerika sana gerek kalmadı cık yurdumdan desinler. çıkmaz ise amerika o zaman işgal durumudur. ve yapılan hemen hemen herşey mantıklı olur.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben o vuran kişinin gerçekten islam için mi yaptığını bilemem ki :(

hatırlarsanız bundan bikaç ay evvel şöfor kaçırıp kafalarını kesip nette yayınlıyolardı ve bu şerefsizler bunları Islam adına yaptıklarını söylüyorlardı.. ben dinimin bu tür şerefsizlerin yaptıkları iğrençliklere alet olmasını istemiyorum. o adam amerikan kökenli bir şirket adına şöforlük yapıyor olabilir ama bu onlara bu kişiyi öldürme hakkı vermez..

ayrıca dine göre şuan bi anlamda (abd nin bu olayları haçlı seferi olarak görmesinden) cihat zamanıdır.. o zaman niye biz burda oturup müslüman kardeşlerimizi o durumdan kurtarmaya çalışmıyoruz?

Soforler amerikali olsaydi nolurdu acaba sence amerikan sirketlerinin amerikan sofor gondermeleri mantiklimi? ma$a varken ellerini yakmiyorlar ayni durum turkiyenin basina gelseydi irakli soforlere dokunmazmiydin? vatani isgal edilmis insan herseyi yapar, isgal edilmis vatanini korumak icin mucadele eden insanlari neden terorist olarak goruyorsunuz anlamiyorum.
Unutmayinki bir zamanlar bizimde vatanimiz isgal altindaydi ve bu isgal edenler yine ayni ulkelerdi atalarimiz kanlarinin son damlalarina kadar mucadele ettiler bu durumda size gore atalarimizda terorist olmus oluyor.

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soforler amerikali olsaydi nolurdu acaba sence amerikan sirketlerinin amerikan sofor gondermeleri mantiklimi? ma$a varken ellerini yakmiyorlar ayni durum turkiyenin basina gelseydi irakli soforlere dokunmazmiydin? vatani isgal edilmis insan herseyi yapar, isgal edilmis vatanini korumak icin mucadele eden insanlari neden terorist olarak goruyorsunuz anlamiyorum.
Unutmayinki bir zamanlar bizimde vatanimiz isgal altindaydi ve bu isgal edenler yine ayni ulkelerdi atalarimiz kanlarinin son damlalarina kadar mucadele ettiler bu durumda size gore atalarimizda terorist olmus oluyor.

kendi ulkesının cocuklarına bomba doseyıp 5 10 italyan askerinin uzerine gonderip
100 turkun ölmesini sağlıyan atalarımız ise evet terorist...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu acı gercek bu savas ne yazıkkı savasta dın dıl ırk olmaz herkes ölür ve hersekılde öldürülür ün arka hıc farketmez hatta sevaptır vatanını koruyorsun bu en buyuk sevaplardandır herneyse savasın canlı yuzu benım cok hosuma gıttı tvde kesmıslerde ve bukadar cok yoktu cok tesekkur ederım

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu acı gercek bu savas ne yazıkkı savasta dın dıl ırk olmaz herkes ölür ve hersekılde öldürülür ün arka hıc farketmez hatta sevaptır vatanını koruyorsun bu en buyuk sevaplardandır herneyse savasın canlı yuzu benım cok hosuma gıttı tvde kesmıslerde ve bukadar cok yoktu cok tesekkur ederım

buyuk konusma kardesım basımıza gelse baslarım savasına deyıp aglar durursun. Artık ole savaslar kalmadı. vatanını korumanın baska yollarıda var... illa can bedenden cıkmıcak.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gördüğümüz görüntülerin bir kısmı banada saçma ve dinle bağdaşmaz bir kısmıda yapılması gereken olarak geliyor. rehin alınan insanların başlarını kesmek daha sonrada bu görüntüleri yayınlamak bana göre ahlakla ve dinle bağdaşmaz fakat kimileride buna psikolojik savaş diyor bunları görenlerin bu tür işleri yapmamalarını sağladığını düşünüyor. sniperın askerleri vurmasına gelince savaş doğal sonuçlarından biridir. ama bunları yayınlamak ölen askerlerin ailelerini düşünmek açısından doğru sayılmayabilir. ben olsam ve elimden gelen bişi olsaydı işgal edilmiş ülkemi savunmak için aynı şekilde öldürürdüm ama bunu hediye sayıp internette görüntülerini yayınlamazdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5