İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kestane balı - Mesir Macunu Satışı

aliynk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar..Kestane balı ve mesir macunu satışı yapmaktayım..Kestane balı kocaeli'nin Gölcük ilçesinde yapılmaktadır..Yapan kişi tanıdık..saf ksüzme kestane balı..Kendim de bizzat kullanmaktayım..Çektiğim resim evde bulunan kavanozdur..Diğer yandan mesir macunu'da manisa'dan gelmektedir..Bakanlık onaylı ve kaliteli bir mesir macunu'dur..Aynı şekilde kendim de kullanmaktayım..

Kestane balı: Elimde şuanlık 1 kavanoz mevcut.İsteyen arkadaşlara getirtebilirim..Kestane balını kargoya vermek sıkıntı yarattığından İstanbul içi elden satış tercihimdir..İster 1 kilo, ister 10 kilo farketmez sipariş verdiğiniz de 1 hafta içinde getirtip teslimatını yapıyorum..Beğenmezseniz aynen paranız iade..Katkısız saf kestane balıdır..

1 kg'lık kavanozda.. Kilo fiyatı: 60 tl

Mesir macunu: 41 tane baharat karışımından hazırlanan şifa deposu..Çocuklar, yetişkinler, yaşlılar güvenle tüketebilir..İstanbul içi elden teslim veya kargo ile Türkiye'nin heryerine yollanır..Kargo ücreti alıcıya ait( 50 tl üstü siparişlerde kargo bana ait)

460 gram kavanozda. Fiyatı: 10 Tl.

+18 Doğal afrodizyak mesir macunu:******'nın yaptığı etkinin kat,kat fazlasını yapar ve ayrıca doğaldır..Kimyasal cinsel güç arttırıcı aynı zamanda zararlı olan haplar yerine bu macunun alınması daha iyi. Sadece yetişkinler içindir...İstanbul içi elden teslim, Türkiye'nin heryerine kargo ile yollanır..

40 gramlık küçük kavanozda: Fiyatı: 20 tl

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5