İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Key parası sorgulama sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İnternette
Gazetelerde
Tvlerde
Radyolarda
Herkesin ağzında

ve sen key parasını duymadın?

Ben şuan sadece gözleri açık olan biriyim. Ne sitelerime giriyorum nede başka birşey yapıyorum. Paso esniyorum uykusuzluktan. Aramalarda nerede olduğumu bile merak etmiyorum :) ki iyineti de otomatik firefoxdan acıyor. Öyle konulara bakıyorum neyse biraz bakayım neymiş bu KEY.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben şuan sadece gözleri açık olan biriyim. Ne sitelerime giriyorum nede başka birşey yapıyorum. Paso esniyorum uykusuzluktan. Aramalarda nerede olduğumu bile merak etmiyorum :) ki iyineti de otomatik firefoxdan acıyor. Öyle konulara bakıyorum neyse biraz bakayım neymiş bu KEY.

Hiç merak edipte bugün ne olmuş diye haber sitelerine bakmıyomusun?

Hala tc kimlik no veya ssk no yazılarak o kişinin kaç para alacağını gösteren siteyi arıyorum...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hiç merak edipte bugün ne olmuş diye haber sitelerine bakmıyomusun?

Hala tc kimlik no veya ssk no yazılarak o kişinin kaç para alacağını gösteren siteyi arıyorum...

Gökhan ben ne diyorum sen ne diyorsun yazzdılarımı okuyormusun? tamam konuyu bölmeyelim siz bilenlerle devam edin!

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben tc kimlik no veya ssk no yazıldığında direk x kişisine y parası ödenecek şeklinde gösteren bir yer arıyorum.

Ne kadar gündemden uzaksınız..
Hala ben key in ne olduğunu anlayamadım. Y parası nedir. Niçin bu parayı ödüyoruz.
Bilmediğimiz bir şeyi öğrenmek, bilipte anlayamadığımız şeyi öğretmek için yazıyoruz.
Az çok gündemi takip ederim ama böyle birşeyi hiç duymadım.

Bildiğiniz bir şeyi öğretmekten korkmayın, bilmeyenleri de tersleme yoluna gitmeyin. Kaybeden siz olursunuz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hala ben key in ne olduğunu anlayamadım. Y parası nedir. Niçin bu parayı ödüyoruz.
Bilmediğimiz bir şeyi öğrenmek, bilipte anlayamadığımız şeyi öğretmek için yazıyoruz.
Az çok gündemi takip ederim ama böyle birşeyi hiç duymadım.

Bildiğiniz bir şeyi öğretmekten korkmayın, bilmeyenleri de tersleme yoluna gitmeyin. Kaybeden siz olursunuz.

Konut edindirme yardımından bahsediyorum.Senin para ödediğin falan yok.Önceden maaşlardan kesilen paralar haziranın 21inde ödenecek.Hangi kişiye kaç para verileceği belli olmadığı için tc kimlik no veya ssk no ile hangi siteden sorgulama yapıyoruz onu arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5