İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keyif Alacağımız Bir Proje.!

notpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhabalar.
Uzun zamandır hayata geçirmek istediğim bir proje var. Bir animasyon olucak, konuyu heberler (m. ali alabora v.s.) veya zaytung gibi düşünebilirsiniz. Fakat şöylede bir şey varki onlar genelde siyaseti ve gündemi işliyor biz ise sadece insan olmayı, özgürlüğü v.s. işleyeceğiz.
15 günde veya 1 ayda 1 bölüm çıkarmamız şart olucak bu yüzden sadece sürekli çalışabilecek olanlar ilgilensin lütfen.
1-2 dakikalık videodan oluşacak.

Şimdi gelelim malzemeye:
Konu ve Senaryo = bunu ben ve bir kaç akıl abilerim üstleniyor.
Seslendirme = Mehmet Barlastan daha bir bariton sesi olan bir abimiz var.
Animasyon = Arkadaş Arıyoruz
Video Editleme = Arkadaş Arıyoruz
Müzik ve Ses Efektleri = Kuzenim üstlenicek ama bir kişi daha olsa daha iyi iş çıkar.

Konu Multidir.

Ayrıca Grafiker ve Sosyal Medyada Tanıtım yapabilecek kişilerinde ekipte yer almasını istiyoruz.

İlginize Teşekkürler.
Lütfen Ayrıntılı PM türünden şeyler istemeyiniz, konuda alıntı yaparak yazarsanız daha hızlı yol alırız diye düşünüyorum.

(ÖNEMLİ) Dip Not: Proje içeriğinin gerektirdiği bir özellik daha var. Sizden bizimle çalışırken varolan hiç bir siyasi parti, görüş ve ideolojiye sempati veya bir bağlılık duymamanızı istemekteyiz.

Konu Multidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5