İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kılıçdaroğlu Başkanlığa Çok Yakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Televizyonlar şuan canlı yayında..Rakibi yok zaten,seçimler yapıldıktan sonra Allahın izniyle başkan olacak :) Konu siyaset olsada tartışma çıkmasın lütfen,Türkiye'ye hizmet edecek adamlar lazım partilerin başına.Ben Kemal Kılıçdaroğlu'nda o potansiyeli görüyorum ama son söz halkta tabiki :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhuriyet Halk Partisi başkanlığı hayırlı olsun, yakışıyor, hak ediyor, halk desteği de(hiç değilse ben) var:D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hayırlı uğurlu olsun halkın başkanı

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kılıçdaroğlu hala Çankaya Köşküne Baykal'ı uygun görüyorum diyorsa artık aşıyor biraz.
Adamın yaptıkları ortada sen hala ne konuşuyorsun. Umarım başkanlık tecrübesini kazanır, chp için en hayırlısı olur.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hayırlı olsun, umarım söylediklerinin arkasında olmaya devam eder ve olduğu gibi bir adam olmaya devam eder...

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Cumhuriyet Halk Partisinin başındaki kişi ne olursa olsun biz aile olarak oyumuzu veririz.
Kemal KILIÇDAROĞLU' nu bizde çok seviyoruz.
Başa gelmesi durumunda iktidar olacağına çok eminim.

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cumhuriyet Halk Partisinin başındaki kişi ne olursa olsun biz aile olarak oyumuzu veririz.
Kemal KILIÇDAROĞLU' nu bizde çok seviyoruz.
Başa gelmesi durumunda iktidar olacağına çok eminim.

Aynen.

@ GeniusTurkish : Canlı Gaste (Can Dündarın Programı) dün gece tekrar vardı kılıçdaroğlu konuktu.Yapılan anketlere göre %24 ten %32 ye çıkmış oy durumları Kılıçtaroğlu başkan seçilirse diye.

İstanbulda CHP nin oylarını büyük farkla yükseltti.İşini iyi yaparsa bence iktidar olmamasına hiç engel yok

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Partiler hakkında anket yapan firmalar bu söylediğinizi söylemiyor ama.

Aynen.

@ GeniusTurkish : Canlı Gaste (Can Dündarın Programı) dün gece tekrar vardı kılıçtaroğlu konuktu.Yapılan anketlere göre %24 ten %32 ye çıkmış oy durumları Kılıçtaroğlu başkan seçilirse diye.

İstanbulda CHP nin oylarını büyük farkla yükseltti.İşini iyi yaparsa bence iktidar olmamasına hiç engel yok

Bana ne kadar anket getirirsen getir hocam benim için CHP statükoları yıkamaz. Çünkü Kemal Kılıçdaroğlu'nun kökeni konusunda insanlarda çeşitli söylemler var. Ben Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verirmiyim? Baykal'a hiç vermedim Kemal Kılıçdaroğlu'na veririm belki bir liberal olarak. Fakat partinin bir tek K.K'nun değişmesiyle değil, yeni bir MYK ve yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu düşünmekteyim. Yoksa Recep Tayyip Erdoğan'ı geçip iktidar olabileceğini zannetmiyorum Kemal Kılıçdaroğlu'nun... Yanlışım varsa affola..

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Fakat partinin bir tek K.K'nun değişmesiyle değil, yeni bir MYK ve yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu düşünmekteyim.

Sizin söylediğinizi zaten Kemal Kılıçdaroğlu da söylüyor. Bunları yapacağım diyor zaten. Hatta fazlasını bile söylemektedir ki hemen Tayyip Erdoğan'dan ilk eleştiriler gelmeye başladı, seçilmeden yorum yapmayacağını söylemesine rağmen...

Ancak bu dediğiniz değişikliklerin hepsinin 15 günde olmasını beklemek zor. Büyük ihtimalle Kılıçdaroğlu ile bu değişimin son adımlarının atılacağı bir kongre daha geçireceğiz.

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bana ne kadar anket getirirsen getir hocam benim için CHP statükoları yıkamaz. Çünkü Kemal Kılıçdaroğlu'nun kökeni konusunda insanlarda çeşitli söylemler var. Ben Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verirmiyim? Baykal'a hiç vermedim Kemal Kılıçdaroğlu'na veririm belki bir liberal olarak. Fakat partinin bir tek K.K'nun değişmesiyle değil, yeni bir MYK ve yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu düşünmekteyim. Yoksa Recep Tayyip Erdoğan'ı geçip iktidar olabileceğini zannetmiyorum Kemal Kılıçdaroğlu'nun... Yanlışım varsa affola..

Dediğim programda şu da konuşuldu.Can Dündar CHP nin önceden lider partisi olduğunu söyledi yani şunu demek istedi Baykal ne derse oydu :) Kılıçdaroğlu bundan sonra kişi olarak değil parti olarak karar alınacağını söyledi.Ekibinde ise konusunda uzmanlaşmış kişilerin gelmesi gerektiğini düşünüyorum dedi.

Köken derken sanırım alevi olmasından söz ediyorsun.Fakat bence bu kimseyi ilgilendirmiyor.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27

Senin kişisel düşüncen bu, birde halkın düşüncesini öğrenmen lazım.
Şimdi diyeceksin sen nerden biliyorsun.
Deniz BAYKAL dan dolayı çevremde birçok insan CHP' ye oy vermiyordu.
Kemal KILIÇDAROĞLU geldiği zaman oyumuzu CHP' ye vereceğizz diyorlar.
Hatta CHP' ye oy vermeyen Sol Partili kişiler bile vereceğiz diyorlar oyumuzu.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27

Kökeni belli değil demişsiniz.
Siz peki şimdiki Cumhurbaşkanı ve Başbakanın Kökenini biliyormusunuz?
Din, Dil, Irk ayrımı yaparsak çok kaybederiz. Ülkede böyle sürünür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi