İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu

MustafaYildiz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un oğlunun Gölbaşı'ndaki Galatasaraylılar Birliği'nin yazlık tesisindeki nikah törenine katıldı.

NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI
Kemal Kılıçdaroğlu, nikah töreni öncesi CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile bir süre sohbet etti. Kılıçdaroğlu ve Baykal, daha sonra Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın kıydığı nikahta şahitlik yaptı. Nikahları kıyılan Deniz Koç ile Tuğçe Deveciler'e evlilik cüzdanlarını Kılıçdaroğlu verdi.

"BU İKİ ÇAPULCUYA MUTLULUKLAR DİLİYORUM"
Çifte mutluluklar dileyen Kılıçdaroğlu, "Bu iki çapulcuya ömür boyu mutluluklar diliyorum ve onlardan yeni çapulcular bekliyorum." dedi. Kılıçdaroğlu ve Baykal, çiftle hatıra fotoğrafı çektirdi. Nikah törenine çok sayıda CHP'li yönetici, milletvekili ve davetli katıldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5