İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Kilo ALDIRICI Boy UZATICI , Hormalaya ENGEL ve Sigara BIRAKTIRAN BİTKİSEL ÜRÜNLER GE

Drupalog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar. Yeni Ürünlerimiz Geldi. Bunların tanıtımını siz değerli iyiNET üyelerine yapmak istedim.

Öncelikle şunu belirteyim, ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır ve Türkiye'nin her yerine en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırılmaktadır.

Ürünlerimiz tamamen doğal, bitki özlü ve BİTKİSEL ÜRÜNLERDİR!

BIKTIM TOZU ( SİGARA BIRAKTIRICI )
BIKTIM-TOZU-SiGARA-BIRAKMAYA-YAR_40133_1-250x250.jpg

Bıktım tozu sizi 10 gün içerisinde sigaradan kurtarmaya yardımcı olacak tamamen bitkisel bir karşımdır. 13 şifalı bitkiden oluşan BIKTIM TOZU vücudunuzun nikotin bağımlılığını ortadan kaldırmaya ve sigaradan tiksinti duyarak uzaklaşmanıza çok önemli destek sağlar. Bıktım tozu %100 bitkiseldir ve kesinlikle hiçbir kimyasl içermez. Türk gıda kodeksine uygun uygun olarak Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının 27.10.2006 43-00001-00018-2 tarih ve sayılı izni ile Ermiş Gıda San. Ve Tic. Ltd.Şti. adına Altınbaşak Doğal Ürünler Baharat ve Gıda San. Tarafından üretilmiştir. Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Fiyatı : 59.00TL
http://www.armeki.com/urun-biktim-tozu-sigara-birakmaya-yardimci

Valerian Mantar, Kaşıntı ve Koku Jeli
857_IMAGE_BIG.gif-250x250.jpg

Bileşiminde bulunan vitamin b5,antiseptik ve antifungal maddelerden dolayı başta ayaklarınız olmak üzere cildinizde temiz bir ortam oluşturarak; Mantar, Tırnak Mantarı,Sedef, Egzama vb. gibi hastalıkların sebep olduğu kötü kokuları ve kaşıntıları önler.

Tırnaklar kesildikten sonra,Tırnak bozuklularında ve Tırnak mantarlarında devamlı kullanırsa faydası görülür.
Cildinize hoş bir koku ve ferahlık hissi verir ve bu sayede terin rahatsız edici kokusunu da önler.
Deride oluşan açık yaraların, yanıkların,pişiklerin ve benzeri deri bozukluklarının tedavi sürecini kısaltmada yardımcı malzeme olarak kullanılabilir.

http://www.armeki.com/urun-valerian-mantar-kasinti-ve-koku-jeli

Supratall Boy Uzamasına Yardımcı Kapsül
Supratall-Boy-Uzamasina-Yardimci-Kapsul__38147686_0-250x250.jpg

SUPRATALL BOY UZATICI İLE ARTIK KISA BOY SORUNU YOK!

SUPRATALL ergenlik döneminde gelişmeye ve kalıcı boy uzamasına yardımcı Amerika' dan ithal edilmiş T.C. Tarım Bakanlığı Tarafından onaylı %100 bitkisel bir üründür.

Günlük yaşamda vücudun ihtiyacı olan ve gelişim döneminde boyun uzamasına yardımcı vitamin ve mineralleri bir kerede SUPRATALL sayesinde alabilme imkânına sahip olacaksınız.
SUPRATALL BOY UZATICI

SUPRATALL ergenlik döneminde gelişmeye ve kalıcı boy uzamasına yardımcı Amerika' dan ithal edilmiş T.C. Tarım Bakanlığı Tarafından onaylı %100 bitkisel bir üründür.

Günlük yaşamda vücudun ihtiyacı olan ve gelişim döneminde boyun uzamasına yardımcı vitamin ve mineralleri bir kerede SUPRATALL sayesinde alabilme imkânına sahip olacaksınız.

SUPRATALL büyüme hormonu salgılayarak boyun uzamasına ve kemiklerin daha güçlü olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan mineral ve vitaminlerden oluşan bitkisel karışımlar ile sağlığınız için %100 doğal ek bir besin kaynağıdır.

Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve hücre büyümelerini düzenler.

SUPRATALL'IN ETKİLİ ÖZELLİKLERİ

Büyüme hormonu salgılamasına,

Omurgaların daha dik durmasına,

Boy uzamasına ve kemiklerin daha güçlü olmasına,

Bağışıklık sistemini düzenlemeye ve güçlendirmeye,

İçeriğindeki Vitamin D3 ile hücre büyümesini düzenlemeye,

Kemik ve kas yapısını güçlendirmeye,

Kanın akışını ve dolaşımını hızlandırmaya,

Vücut direncinin, ruhsal ve bedensel gelişiminin artmasına yardımcı olur.

Fiyatı: 48.00TL
http://www.armeki.com/urun-supratall-boy-uzamasina-yardimci-kapsul

Gainmax Kilo Aldırıcı Tablet
Gainmax-Kilo-Almaya-Yardimci-Tablet__38147754_0-250x250.jpg

İştah açmaya

Sporla birlikte takviye olarak alındığında kas ağırlığını ve hacimlerini arttırmaya,

Vücut direncini, ruhsal ve bedensel gelişimi güçlendirmeye,

Metabolizmanın düzene girmesine,

Dolaşım sistemini iyileştirmeye,

Mideyi düzenleyerek mide bulantılarını gidermeye,

Bağışıklık sistemini düzenlemeye,

Kanın yapısını daha akışkan hale getirmeye

İlaç değil %100 bitkisel bir gıda takviyesidir.

15 yasindan küçükler, hamile ve ürün bileşenlerinden herhangi birine
alerjisi olanlarin doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilmektedir.

http://www.armeki.com/urun-gainmax-kilo-almaya-yardimci-tablet

V-Max Kilo Aldırmaya Yardımcı Besin Takviyesi
897_IMAGE_BIG.gif-250x250.jpg

W-MAX Tarım Bakanlığı onaylı olarak hijyenik şartlarda el değmeden üretilmiştir.

* İştahsız mısınız, canınız yemek istemiyor mu?
* Çok az yemekle doyuyor musunuz?
* Ne yaptıysam kilo alamıyorum mu diyorsunuz?
* Giydiğiniz kıyafetler üzerinizde emanet mi duruyor?
* Size ne kadar zayıfsın denilmesinden bıktınız mı?
* Kendinizi güçsüz ve etkisiz mi hissediyorsunuz?
W-Max Kilo Aldırıcı W-MAX beklediğiniz ürün, bünyeye ve kullanıma bağlı olarak ayda 4-12 kg almanız artık çok kolay. Bu muhteşem ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Yemek yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız. Ayrıca kusursuz bir cinsel güç arttırıcı olan W-Max ile artık siz daha güçlüsünüz.

Fiyatı: 65.00TL
http://www.armeki.com/urun-v-max-kilo-aldirmaya-yardimci-besin-takviyesi

E

Erturk

Misafir
Copy Paste

Tekrarının yaşanmayacağını umut ederek hatanızı düzeltiyorum. Aksi halde konunuzu silmek zorunda kalacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5