İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kilo almak için bitkisel ilaç.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Konu geyik değildir, daha uygun bir bölüm bulamadığım için buraya yazdım. :)

-------------------------------------------

"Kilo almak" için Osmanlı İksiri satılıyordu. Aybaşında ondan almayı düşünüyordum. Şimdi acaba alternatifleri var mı falan diye Google'da aradım bir yer daha buldum. Orda başka bir iksir 65 TL. Osmanlı İksiri ise 85 TL.

http://www.kiloalamiyorum.com/ 85 TL
http://www.kiloalma.gen.tr/ 65 TL

Bunları kullananınız ya da yakın çevrenizde kullananlar var mı. Onların yorumları nedir ? Sitede bazı yorumlar var ama kendileri de yazmış olabilir o yüzden pek güvenemiyorum.

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yukarıda belirttiğiniz ürünlerle ilgili bilgim yok bu gibi ürünleri alırken dikkatli olun.
Benim size tavsiyem kilo almak için vücut geliştirme ile ilgilenin güzel bir spor salonuna kaydolun hem kilo almış olursunuz hemde sağlıklı kilo alırsınız.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yukarıda belirttiğiniz ürünlerle ilgili bilgim yok bu gibi ürünleri alırken dikkatli olun.
Benim size tavsiyem kilo almak için vücut geliştirme ile ilgilenin güzel bir spor salonuna kaydolun hem kilo almış olursunuz hemde sağlıklı kilo alırsınız.

Katılıyorum. Kardeşim de spor salonuna gitti. Gerek yürüyüşü, gerek duruşu gerekse de kilo olarak faydasını gördü ve görüyor da..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu iş için yapılmış besin takviyeleri, protein tozları var. Her sabah koşu, şınav/barfiks + bu tozlardan süt ile karıştırılıp içtiğinde 1 ay içerisinde harika sonuçlar alırsın. Spor salonuna yazılma imkanın varsa daha iyi tabi.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ya bıraksınlar osmanlı iksiriymiş falan.Diyetisyene gitmeni öneririm hocam.Adamlar bu işin ilimini okuyorlar , iksir falan hikaye.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben 1.5 yıl önceye kadar 1.90 boy 70 kiloydum 6 ay spor salonunda vücut geliştirme ile uğraştım 105 kiloya kadar çıktım. şu an 96 kiloyum halimden memnunum. ne varsa sporda var. Gerekli desteğide aşırıya kaçmayacak şekilde vücutçu ilaçlarıyla alabilirsiniz. Dengeli bir vücut sahibi olursunuz.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben 1.5 yıl önceye kadar 1.90 boy 70 kiloydum 6 ay spor salonunda vücut geliştirme ile uğraştım 105 kiloya kadar çıktım. şu an 96 kiloyum halimden memnunum. ne varsa sporda var. Gerekli desteğide aşırıya kaçmayacak şekilde vücutçu ilaçlarıyla alabilirsiniz. Dengeli bir vücut sahibi olursunuz.
Hocam spor vs. sevmiyorum.

İlk kez duyuyorum böyle bir şeyi..
Çok cahilsin be abi. :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Benim bildiğim spor zayıflatması gerekmiyomuydu :eek: ben mi yanlış yapıyorum yoksa :D

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Kilo almak için değilde ben kilo vermek için ilaç kullanıyorum. Tokluk ilacı. yemekten 1 saat önce kullanırım. :)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hocam işe yarıyormuş. R10'dan bir arkadaş kullandığını söyledi. O da 1 hafta önce başlamış. Kamerada bana gösterdi ilacı. Tarım bakanlığı onaylı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
geçenlerde bi arkadaş kilo almak için soyalı ürünlerin faydalı olduğunu söyledi
süt ve soya unu + mısır unu ile besleniyormuş faydasını da görmüş

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hocam işe yarıyormuş. R10'dan bir arkadaş kullandığını söyledi. O da 1 hafta önce başlamış. Kamerada bana gösterdi ilacı. Tarım bakanlığı onaylı.

Yok seninki değil Cybokron inki :D

Kilo aldırma hapları genelde işe yarıyor onlarda sorun yok. İştah acıcılar çoğu çünkü, bide dengeli olarak kalorili yiyecekler yersen (örneğin muz full kalori ama iyi bi besin) kilo almaman için bir neden yok .

Ama yinede dengeli kilo almakta dengeli zayıflamak kadar önemli o yüzden git bi diyetisyene.Metobolizmanı bozarsan benim gibi yürüyen balinaya dönersin:D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yok seninki değil Cybokron inki :D

Kilo aldırma hapları genelde işe yarıyor onlarda sorun yok. İştah acıcılar çoğu çünkü, bide dengeli olarak kalorili yiyecekler yersen (örneğin muz full kalori ama iyi bi besin) kilo almaman için bir neden yok .

Ama yinede dengeli kilo almakta dengeli zayıflamak kadar önemli o yüzden git bi diyetisyene.Metobolizmanı bozarsan benim gibi yürüyen balinaya dönersin:D

Çok yemek yemeyi düşündünmü? Ciddi söylüyorum :p
Ben askerden kalan kötü bir alışkanlığım sayesinde reflü oldum, askerde 18 ay çok hızlı yemek yedim, çok sorumluluğum vardı ortalama yemek sürem 30 sn falandı... Reflü ile son bulan kötü bi alışkanlık :p bunun kilo ve hızlı yemek ile alakalı olduğunu düşünüyorum kesin bir bilgiye sahip değilim bu konuda ve hep ilaç kullanmak zorundayım, doktor 6 ay diyor ama başka doktorlarda ameliyatsız kurtulanamaz diyor. Ama şunu farkettimki, çok fazla yemek yediğimde ben kilo veriyorum, yani günde 3 değil 5 öğün yiyorum kilo veriyorum. Yemekle arası olan biri değilim normalde, günde 1 kere yersem öğleden sonra yeter sabah kahvaltı yapmam, akşam yemek yemem, hatta yalnızsam 3 gün birşey yemeden dururum ama yinede kilo alırdım. Tek kötü alışkanlığım çay ve sigaraydı, sigarayıda bıraktım ve şunu ne şekilde olursa olsun yap. Evde azıcık birşeyde yiyecek olsan yani bi dilim domates, biraz peynir bi dilim ekmekde yiyecek olsan mutlaka çatal bıçak kullan, yoksa hem hızlı yiyorsun hemde yediğinden birşey anlamayıp şişiyorsun. Ama çatal bıçakla yediğinde mutlaka az yiyip doyuyorsun. Benim kontrol mekanizmam şöyle;

• Yemeklerde mutlaka ağız temiz olsun, sigara kullanıyorsan özellikle yemekten önce dişlerini fırçala
  • Yemekten önce bir bardak ılık su iç
  • Yemek öğünlerini arttır, öğünlerde az ye ama öğün sayısı çok olsun
  • Mutlaka yemeklerini çatal bıçak kullanarak ye
  • Yemekten sonrada mutlaka ılık bir bardak su iç

Bunları yaparsan spor da yaptığını belirtiyorsun mutlaka kilo verirsin, daha doğrusu vücudun doğru kilonu bulur zayıflamaktan bahsetmiyorum, yani kendini zinde hissettiğin kilonu bulur vücudun.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
12 saat bilgisayar başındayım , genelde yemeklerde hızlı ve seri bi biçimde günde 1-2 kerede onun başında yeniyor artı abur cuburu çok seviyorum bide onun üstüne gece çalıştığım için oluyor bunlar:D Ne ararsan var, ondan hak veriyorum vücuduma:D Yakında ölürsem benim anıma nicimi buz mavisi yapın:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5