İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kim Bu Hırsız?

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu voda nickli kullanıcı 200 dolarımı çaldı. msn de [email protected] adresini kullanıyor. Yav ne şerefsiz adamlar var ya. 10 gündür paypal bozdurmaya çalışıyorum bula bula dolandırıcıyı bulduk. (Paypal bozan dürüst insanlara da bu arada sitem olsun). Hay Allahım ne adamlar var ya.

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya 200 dolara yanmıyorum

Ya acıyorum vallaha. 200 dolara yandığımdan değil ama bu aralar harbi nakit paraya ihtiyacım vardı. Ters zamanda oldu bu iş. Keşke çalmasaydı da isteseydi zavallı. Bolluk zamanımda verirdim.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paypala mail atıp derdini anlatıp paranı geri alabilirsin. %9-%10-%11 gibi oranları beğenmiyorsunuz %6 ile bozarım diyenlere hemen inanıyorsunuz. bunu senin için demiyorum sende öyle oldu mu bilemiyorum ama genel olarak söylüyorum. doğru düzgün şu aralar bozan angelo var darxis var ben bozamıyorum paypal fazla komisyon kesmeye başladığından beri çünkü 11 ile bozmam gerekiyor genelde de meblağlar ufak olduğu için değmiyor ama yazdığım kişiler bozuyor. biraz araştırıp ref alıp öyle yapın yazık paranızı geri alsanız bile o stresi yaşamaya değmez.

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 gün paypal bozduracak adam aradım

En az 10 gün paypal bozacak arkadaş aradım. Bir düzgün adam bozarım demedi. Yapacak birşey yok.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yazılanların hepsi msn'imde var,linki attım,okuyorlar şuan,şerefsizler işte..

B

BelevianChaos

Misafir
benimde 180$ 'ımı çaldılar. ben bugün sabah ilgili evraklarla ve kayıtlarla adliyeye başvuru yaptırdım avukatıma. SCR'sini çıkarttık zaten adamın bir yakınımızın meslek yetkilerini kullanması sayesinde. Hiç elinizi sürmeyin arkadaşlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ha şöyle anlasın neler olabileceğini , BelevianChaos anlından öpüyorum...

B

BelevianChaos

Misafir
hiç şansı yok zaten. içeri girmekten kurtulamaz. email çalan adamı attılar içeri 2 yıl. canını sıkmayın kısa sürede sonuçlanır çünkü herbirşeyi teslim edildi adliyeye

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
benimde 180$ 'ımı çaldılar. ben bugün sabah ilgili evraklarla ve kayıtlarla adliyeye başvuru yaptırdım avukatıma. SCR'sini çıkarttık zaten adamın bir yakınımızın meslek yetkilerini kullanması sayesinde. Hiç elinizi sürmeyin arkadaşlar.

Bir kişi şikayet etti diye diğerleri boşvermesin, dolandırılanlar ayrı ayrı şikayet etsinler.

B

BelevianChaos

Misafir
diğer dolandırılan arkadaşlardan şahitlik isteyecekmişiz zaten. cezasının ağırlaşması açısından önemli olduğunu söylediler.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence ne kadar kisinin canını sıktıysa sikayet etmeli bir kisi ile cözümlenecek is değil

ReGuaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda kendisi ile konusuyorum 200$ ı iade edildi diyo.

NOT : BENIM KİŞİ ILE ALAKAM YOKDUR, LİSANS ALMAK İÇİN EKLEMİŞTİM.

ReGuaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam ücreti gondereceğim sırada araştırma yapmak geldi içimden , Canı yananlara geçmiş olsun. Bende ucuz kurtulmuşum:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5