İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kim daha akıllı?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
konuyu yanlıs yere tasımayalım :) iyi emek harcanmıs sitenin hit alamaması bencede hos olmayan durum. 2 gunde site yapıp yada kurup illegal seylerle hit goturenler olması hos değil.

Destekten kastım bu sozlerine sadece Sitesine değil...Dogru sozlere ne denebilirki ama yanlıs işleri kabul edilemez haklısın.
Anlatmak istedigim kisaca :)
ben sitem Adsense TOs a aykiri ise ben baska Birinin sitesi yada yaptiklari TOS a aykiri diye elestiremem
ben sitemde Mp3 film dagitimi yapiyorsam bu bir nevi baskalarinin hakkini emegini calmak oluyor Hak ve Emek ten bahsedemem
Buir herkez icin aynidir sen ilk once baskasinin emegine saygili ol ki daha sonra buraya gel hak ve emekten bahset

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ok :) ikimiz de aynı seyi soluyoruz sanırım yanlıs anlasılıyor.

Bu d0stumuz oncelikle kendi sitesini temizlemeli sonra baskasına laf soylemeli. dogru diyosun.

iyi calismalar diliyorum herkese...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5