İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimbo Slice vs. Tank Abbott 16 şubatta

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karşılaşma 16 şubattaymış. %80 kimbo alır diyorum. kimbo'yu yenen tek kişi onu uzun süre yorarak yenebilmiş ve ölmek üzere olan bir adamdı.

tank için 2 dk süre veriyorum kimbo halledecektir :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi aslında goldberg gerçekten kavga ederse kimbo yu falan tanımazda show takılıyor işte :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
webyazilim

kimdir bu tank kimdir bu kimbo, goldberg ismini şu amerikan güreşlerinden hatırlıyorum omudur. Şayet öyle bir gösteriyse çok yapmacık oluyor. :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle bir gösteriyi işte goldberg yapıyor. ama MMA fight pek öyle bir gösteri değil. Mixed martial arts deniliyor. youtube da kimbo slice diye aratırsan 6-7 tane çok sağlam sokak kavgası bulacaksın.

tank kimbo yanında amiyane tabirle üfürükten bir adam. :) işte senin dediğin o amerikan güreşlerinden geliyor tank. ama kimbo sokaktan geliyor. tank'ı haşemat edeceği kesin. bet bulsakta oynasak ama nerdee :D

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufaktan açıklama yapayım,

http://en.wikipedia.org/wiki/Mixed_martial_arts

kapışılacak mecra burası. yasal birşey illegal değil. ( ABD için, bir zamanlar bizde de tatemi vardı rtük kapattı )

Kimbo'nun dövüşlerini burdan izleyebilirsiniz.yandaki menüden sokak ve ring kapışmalarına ulaşılıyor.

http://www.kimboslice.org/Kimbo_vs_Byrd.htm

şahsen 2-3 yıldır kimboyu takip eden biri olarak bu maç %80 kimbo'nun diyorum zaten :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim maç kimbonun oldu. 30 sn tank'ı devirdi. tank'ı kaçak dövüşmediği için tebrik ediyorum. iyi dayak yedi helal olsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5