İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimdir.Com

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
BerilTech firmasının yeni projesi Kimdir.com (about.me ile benzerlik var fakat bizim dilimizde yapılmış bir proje)

Tutacak gibi görünüyor. (Avrupada yapılan projelerin ülkemize getirildiğinde büyük olasılıkla tuttuğunu gördük ) =)

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hayırlı olsun bayagı güzele benziyor, sağ taraftaki uygulama çok hoşuma gitti ama scroll çıkıyor ie de umarım iyi yerlere gelir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Giriş yapamadım. Bekleme listesine aldılar.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Şu aşamada davetiye sistemi var, geçenlerde webarazzi aracılığı ile 200 kadar davetiye dağıtımı yaptılar lakin yarım saat gibi kısa sürede tükendi :) Umarım istedikleri yerlere gelirler.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Güzel sistem ama about.me dururken kullanmıyacağım sistem

edit: yalnız dikkatimi çekti resim kaliteleri kimdir.com da daha iyi , about cimrilik yapmış :D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
abaut.me oldukça büyümüş o resim kalitesinden bile trafikden büyük kâr ettiklerini düşünüyorum, kimdir.com daha yeni ileride belki onlarda düşürebilir : )

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Başka farkı yok zaten , ama kaliteli olunca daha şık duruyor.Bi ordan insan çalabilir.Beni çaldı mesela:D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Başka farkı yok zaten , ama kaliteli olunca daha şık duruyor.Bi ordan insan çalabilir.Beni çaldı mesela:D

Birçok kişiye tabiki kendine çekecektir sanırım şuan beta aşamasında.

Domain cup diye oturmuş zaten ilerlememesi için hiçbir engel yok tabiki iyi bir tanıtım şart onuda yapacaklardır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Benimde açıkcası domain hoşuma gitmedi , kimdir.com tek türkiye için sınırlı onun yerine anlamsız bile olsa daha kısa daha şık domain seçilebilirdi.Böylece yurt dışındaki birine mail atarken veya kart verieken bunlara yazıldığı zaman göze batmazdı.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Benimde açıkcası domain hoşuma gitmedi , kimdir.com tek türkiye için sınırlı onun yerine anlamsız bile olsa daha kısa daha şık domain seçilebilirdi.Böylece yurt dışındaki birine mail atarken veya kart verieken bunlara yazıldığı zaman göze batmazdı.

Tabiki farklı bir yaklaşım aslında söylediklerinizde haksız sayılmazsınız fakat domain akılda kalıcı diye düşünüyorum.

who.com falan olsa daha hoş olurdu sanırım =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5